Co umíme

Oslavy firemních výročí

 • Svět "Le Magnific" Svět "Le Magnific" Svět "Le Magnific" Svět "Le Magnific"

  Svět "Le Magnific"

  Společenská akce u příležitosti 15. výročí působení firmy v České republice. Cílem eventového zážitku bylo uchvátit pozvané hosty atmosférou jako z filmů Tima Burtona za použití hybostrojů z Expa 2010 v Shanghaji a vystoupení jak tradičních, tak pouličních umělců. Firemní akce se konala v Trojském zámku v Praze a zúčastnilo se jí 300 osob.
 • Dáváme vám křídla Dáváme vám křídla Dáváme vám křídla Dáváme vám křídla

  Dáváme vám křídla

  Slavnostní VIP firemní akce u příležitosti 15. výročí založení společnosti. Event se konal v exkluzivních prostorách Pražského hradu.
 • 20 let v plné síle 20 let v plné síle 20 let v plné síle 20 let v plné síle

  20 let v plné síle

  Slavnostní event u příležitosti 20. výročí působení společnosti na Českém trhu. Připomínka původních hodnot a holandských tradic. Eventová akce se konala v prostorách Sovových Mlýnů v Praze a byla koncipována pro 600 osob.
 • 20. výročí firmy 20. výročí firmy 20. výročí firmy 20. výročí firmy

  20. výročí firmy

  Slavnostní uspořádání VIP akce u příležitosti 20. výročí působení firmy na českém trhu. Event se konal v prostorách Pražského hradu a účastnilo se ho 300 osob.
 • Oslava 25. výročí firmy Oslava 25. výročí firmy Oslava 25. výročí firmy Oslava 25. výročí firmy

  Oslava 25. výročí firmy

  Společenská akce u příležisti oslavy 25. výročí působení firmy na českém trhu. Slavnostní event zasazen do netradičního prostředí čističky odpadních vod. Akce se účastnilo 200 VIP hostů.
 • V rytmu 20. let V rytmu 20. let V rytmu 20. let V rytmu 20. let

  V rytmu 20. let

  Tradiční narozeninová oslava pro zaměstnance společnosti. Tentokrát o to slavnostnější, neboť se jednalo o kulaté výročí - 20 let působení firmy na českém trhu. Party navštívilo 1 200 hostů.