Co umíme

Slavnostní a VIP eventy

 • Best of Realty Best of Realty Best of Realty Best of Realty

  Best of Realty

  Slavnostní event u příležitosti vyhlašování a předávání ocenění nejlepší z realit za účasti České televize. Akce se konala v prostorách ČNB – Plodinové burzy a zúčastnilo se jí na 240 hostů. Tuto významnou akci organizujeme každoročně již od roku 2008.
 • 20 let v plné síle 20 let v plné síle 20 let v plné síle 20 let v plné síle

  20 let v plné síle

  Slavnostní event u příležitosti 20. výročí působení společnosti na Českém trhu. Připomínka původních hodnot a holandských tradic. Eventová akce se konala v prostorách Sovových Mlýnů v Praze a byla koncipována pro 600 osob.
 • Setkání východu se západem Setkání východu se západem Setkání východu se západem Setkání východu se západem

  Setkání východu se západem

  VIP firemní večírek pro klienty spojený s unikátním koncertem americko-korejského virtuoza Ji-Yong Kima s doprovodem Českého národního symfonického orchestru pod vedením Paula Freemana. Společenský večírek se konal v Obecním domě a zúčastnilo se ho 250 osob.
 • Made in Nature Made in Nature Made in Nature Made in Nature

  Made in Nature

  Vánoční setkání pro VIP klienty v duchu Made in Nature, které bylo inspirováno generálním partnerstvím společnosti v pražské ZOO. Vánoční večírek se konal v prostorách Slovanského domu a zúčastnilo se ho 400 hostů.
 • Dáváme vám křídla Dáváme vám křídla Dáváme vám křídla Dáváme vám křídla

  Dáváme vám křídla

  Slavnostní VIP firemní akce u příležitosti 15. výročí založení společnosti. Event se konal v exkluzivních prostorách Pražského hradu.
 • Svět "Le Magnific" Svět "Le Magnific" Svět "Le Magnific" Svět "Le Magnific"

  Svět "Le Magnific"

  Společenská akce u příležitosti 15. výročí působení firmy v České republice. Cílem eventového zážitku bylo uchvátit pozvané hosty atmosférou jako z filmů Tima Burtona za použití hybostrojů z Expa 2010 v Shanghaji a vystoupení jak tradičních, tak pouličních umělců. Firemní akce se konala v Trojském zámku v Praze a zúčastnilo se jí 300 osob.