Naše know-how

Hotely

Activitypark Hotel Všemina
Activitypark Hotel Všemina
Hotel Všemina pohodlně ubytuje až 200 hostů. Je tak ideálním místem pro všechny typy klientů s různými potřebami a zájmy. Osobními i firemními. Právě pro firmy slouží plně vybavené konferenční centrum. Konferenční sál a tři salonky jsou dokonalým zázemím až pro 400 účastníků firemních akcí s kompletním servisem a cateringem.
Alfa Resort
Alfa Resort
Hotel s přátelskou atmosférou, který se nachází v nádherné přírodě na okraji obce Deštné v Orlických horách. Svým hostům nabízí příjemné ubytování a relaxační centrum. Pro firemní klientelu je k dispozici několik konferenčních prostor.
Amber Hotel Anna
Amber Hotel Anna
Hotel se nachází na jihu Čech ve městě Vimperk. Svým hostům nabízí komfortní ubytování a výbornou kuchyni v hotelové restauraci. Pro firemní akce jsou k dispozici salonky i větší konferenční sál.
Angelo Hotel Pilsen
Angelo Hotel Pilsen
Hotel Angelo se nachází v blízkosti historického centra a plzeňského vlakového nádraží. Pokoje jsou moderní a komfortní. Hotel nabízí společenský sál a několik dalších zasedacích místností pro pořádání nejrůznějších akcí.
Aquapalace Hotel Prague
Aquapalace Hotel Prague
Aquapalace je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí ideální spojení obchodních jednání s relaxací, odpočinkem i zábavou. Areál nabízí moderní konferenční centrum, restauraci s výbornou kuchyní a přímý vstup do aquaparku.
Best Western Hotel Prachárna
Best Western Hotel Prachárna
Hotel BEST WESTERN Prachárna se nachází na severozápadním okraji Olomouce. Je ideálním místem pro obchodní klientelu stejně jako pro hosty, kteří přijedou relaxovat. Je snadno dostupný z Olomouckého obchvatu a poskytuje parkování v areálu hotelu. Historické centrum Olomouce je vzdálené 5 minut autem.
Best Western Hotel Vladimir
Best Western Hotel Vladimir
Čtyřhvězdičkový hotel se nachází v centru města Ústí nad Labem. Nabízí komplexní hotelové služby, 182 lůžek, 83 pokojů a 4 apartmá. K dispozici jsou salonky a konferenční místnosti s různou kapacitou a výborný catering. Z hotelu je nádherný výhled na město.
Carlsbad Plaza
Carlsbad Plaza
Hotel se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů a nabízí luxusní ubytování. Hosté zde naleznout moderní konferenční prostory pro uspořádání konferencí, meetingů, školení, ale i rautů nebo oslav. Hotel je jedinečný zejména svou rozsáhlou nabídkou léčebných služeb zahrnující více než 230 druhů procedur na Spa & Wellness ploše o rozloze přes 3000 m2.
Centrum Babylon Liberec
Centrum Babylon Liberec
Centrum Babylon Liberec je jedinečný, kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce. Na ploše 30 000m2 lze strávit nezapomenutelný den plný zábavy. Komplex nabízí vše pro společenské a firemní aktivity, od zajištění mezinárodních kongresů až po školení, výstavy, plesy a svatby. Ubytování je ve čtyřhvězdičkovém hotelu s přímým vstupem do světa relaxace a wellness.
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Moderní business hotel, který svým hostům nabízí nejvyšší komfort a širokou škálu služeb čtyřhvězdičkového standardu značky Clarion. Špičkově vybavené konferenční zázemí, vysoce kvalitní služby, vynikající gastronomie a skvělá poloha přímo v srdci města.
Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem
Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem
Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem představuje zcela nový moderní byznys hotel, situovaný v centru města, který svým hostům nabízí všestranný komfort a širokou škálu služeb. Hotel disponuje variabilními konferenčními sály s maximální celkovou kapacitou 480 osob. Díky nejmodernějšímu technickému vybavení a akustickým podmínkám jsou kongresové prostory vhodné ke konání jak firemních, tak i společenských událostí.
Clarion Grandhotel Zlatý Lev
Clarion Grandhotel Zlatý Lev
Hotel je umístěn v parkové zóně historické části města v sousedství libereckého zámku. Pro hosty jsou k dispozici druhé největší konferenční prostory ve městě. K relaxaci slouží moderní Wellness centrum s různými druhy procedur a restaurace s výbornou kuchyní.
Congress Center Parkhotel Plzeň
Congress Center Parkhotel Plzeň
Kongresové centrum Parkhotel Plzeň je nový moderní hotel s komplexními službami. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně. Kongresové centrum je jedním z největších kongresových a hotelových zařízení v Čechách mimo Prahu. Hotel nabízí prostory o kapacitě jedenácti sálů a salónků, s možností vzájemného propojení kapacity 10 až 2000 osob.
Courtyard by Marriott Pilsen
Courtyard by Marriott Pilsen
Hotel je umístěn v historickém centru Plzně. Svým hostům nabízí komfortní ubytování. K dispozici je řada konferenčních sálů a menších salonků. Hotel je tak vhodným místem pro pořádání firemních akcí.
EA Business Hotel Jihlava
EA Business Hotel Jihlava
Hotel má výbornou polohu mezi Prahou a Brnem. Je vhodný pro obchodní jednání, konání konferencí, firemních školení stejně jako pro krátkodobé a dlouhodobé pobyty turistické klientely. Okolí hotelu nabízí široké možnosti trávení volného času v blízkých lesích Vysočiny nebo Jižní Moravy, které jsou ideální pro pěší i cyklistickou turistiku.
EA Hotel Buchlov
EA Hotel Buchlov
Nově otevřený stylový hotel v chráněné krajinné oblasti Chřibů v blízkosti Uherského Hradiště. Hotel nabízí komfortní pokoje, wellness centrum, restauraci se sezónním menu a také dva konferenční sály. Hotel Buchlov je ideálním místem pro strávení relaxační i aktivní dovolené.
Fabrika Hotel
Fabrika Hotel
Tento designový hotel je určen pro všechny, kteří ocení moderní styl architektury, kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb a příjemné klidné prostředí Vysočiny. Díky své poloze je hotel ideálním místem jak pro firemní a společenské akce, tak i relaxační pobyty ve dvou i pro rodiny s dětmi.
Grand Hotel Třebíč
Grand Hotel Třebíč
Nově zrekonstruovaný kongresový hotel v Třebíči se nachází v historickém centru města. Hotel nabízí kompletní zázemí pro školení, kongresy a semináře. Pro ty, kteří hledají odpočinek je dokonalým místem pro relaxaci.
Grand Hotel Zvon
Grand Hotel Zvon
Luxusní historický hotel se nachází přímo v centru města na náměstí. Hotel je ideálním výchozím bodem pro turistiku v Jižních Čechách. Grand Hotel Zvon nabízí klimatizované kongresové prostory a dvě restaurace.
Grandhotel Pupp
Grandhotel Pupp
Světoznámý hotel na lázeňské promenádě nabízí pětihvězdičkové ubytování ve 111 pokojích de Luxe a čtyřhvězdičkové ubytování ve 117 pokojích First Class. V hotelu jsou restaurace, kavárna, bary, relaxační centrum a lázeňské centrum Pupp Royal Spa. Pro pořádání firemních a společenských akcí hotel nabízí variabilní salónky a slavnostní sál.
Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn
Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn
Luxusní wellness hotel Harmony Club se nachází přímo na sjezdovce skiareálu Medvědín v malebném městečku Špindlerův Mlýn, v samém centru oblasti Krkonoše. Nabízí kvalitní ubytování, moderní wellness centrum a konferenční prostory.
Holiday Inn Prague
Holiday Inn Prague
Hotel se nachází v těsné blízkosti centra Prahy. Svým hostům nabízí komfortní ubytování a výbornou kuchyni v místní restauraci. Díky variabilním konferenčním prostorům patří též mezi vyhledávané lokace pro pořádání firemních akcí.
Hotel Akademie Naháč
Hotel Akademie Naháč
Hotel Naháč, který se nachází nedaleko Prahy, je přímo předurčen ke konání nejrůznějších firemních akcí, ať už se jedná o teambuildingy, konference, meetingy či školení. Součástí hotelu je aktivity park s lanovým centrem, lesní paintballovou arénou a čtyřkolkami.
Hotel Albatros
Hotel Albatros
Hotel se nachází v klidné části Prachatic. Svým hostům nabízí moderní a příjemné ubytování, dvě restaurace, wellness & spa, konferenční prostory a rozmanité sportovní vyžití. Hotel je ideálním místem jak pro pořádání firemní akcí, tak pro rodinnou dovolenou.
Hotel Alexandria Luhačovice
Hotel Alexandria Luhačovice
Luxusní čtyřhvězdičkový Spa & Wellness hotel se nachází v krásném lázeňském městě Luhačovice. Svým hostům nabízí komfortní ubytování a relaxaci v nádherném wellness centru. Hotel nabízí také konferenční prostory pro pořádání firemních akcí. V prostorách hotelu se nachází výborná francouzská restaurace.
Hotel Atrium
Hotel Atrium
Hotel Atrium je esteticky a účelově kombinovaný multifunkční objekt v originálním architektonickém designu v centru města Otrokovic ( od Zlína vzdálené 10 min. jízdy autem). Nabízí komfortní ubytování a řadu konferenčních prostor.
Hotel Baltaci Atrium Zlín
Hotel Baltaci Atrium Zlín
Tento pětihvězdičkový hotel se nachází v centru Zlína a svým hostům nabízí zázemí pro nejrůznější obchodní jednání, školení, prezentace, konference či bankety. K dispozici je hlavní konferenční sál pro cca 200 lidí i menší jednací salonky pro 15 – 50 osob. Všechny prostory jsou vybaveny potřebnou audiovizuální technikou i internetovým připojením.
Hotel Benica Benešov
Hotel Benica Benešov
Hotel se nachází na okraji Benešova směrem na Tábor necelých 40 kilometrů od Prahy. Nabízí prostorné ubytování a konferenční prostory pro pořádání firemních akcí. Hotel má kvalitní sportovní zázemí jako je fotbalové či nohejbalové hřiště či tenisový kurt.
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Jedná se o moderní image hotel v samém centru města Písek. Ubytování v hotelu Biograf nabízí vše, co současný náročný host potřebuje: dostupnost, bezbariérový přístup, komfort, pohodlí, vzdušnost a to vše v hotelu rodinného typu. Pro pořádání firemních akcí jsou k dispozici variabilní konferenční prostory.
Hotel Břízky
Hotel Břízky
Hotel se nachází v Jablonci nad Nisou a je ideálním místem pro trávení aktivní dovolené. Nabízí ubytování v komfortních hotelových pokojích a apartmánech. K dispozici jsou také dvě konferenční místnosti vhodné pro pořádání firemních akcí. Součástí hotelu je bohaté sportovní vyžití, které zahrnuje například tenisové či badmintonové kurty.
Hotel Budweis
Hotel Budweis
Hotel se nachází přímo v historickém jádru města. Z oken pokojů je nádherný výhled na soutok řek Vltavy a Malše. Hotel nabízí krom luxusních pokojů také řadu konferenčních prostor.
Hotel Central
Hotel Central
Hotel je umístěn v samém centru Plzně na náměstí Republiky. Pro různé příležitosti jako jsou obchodní jednání, školení, oslavy, rauty, svatby, promoce a jiné jsou v hotelu Central Plzeň k dispozici salónky dle přání od 10 do 120 osob. Pro konference je možné využít sál do 120 osob s technickým a školícím vybavením.
Hotel Centro Hustopeče
Hotel Centro Hustopeče
Hotel je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura s italskou renesancí. Nabízí komfortní ubytování v pokojích i apartmánech. K dispozici je několik konferenčních prostor, které jsou vhodné pro pořádání firemních akcí.
Hotel Continental
Hotel Continental
Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Continental se nachází v centru Mariánských lázní, v blízkosti parku a nedaleko od známé Kolonády. Nabízí komfortní ubytování, restauraci i wellness procedury. Pro hosty je připraveno několik konferenčních salonků, které jsou vybaveny moderní technikou a dalším zařízením pro pořádání firemních akcí.
Hotel Cristal Palace
Hotel Cristal Palace
Spa & wellness hotel Cristal Palace se nachází v centru města Mariánské Lázně, v blízkosti lázeňských parků a hlavní kolonády. Svým hostům nabízí hotel ubytování v příjemných pokojích. Rozmazlovat se a relaxovat mohou v balneo centru. K dispozici je konferenční sál, kde lze pořádat firemní akce.
Hotel Česká Koruna
Hotel Česká Koruna
Hotel se nachází v centrální části města Děčína poblíž zámku. Svým hostům nabízí komfortní ubytování a je ideálním výchozím místem pro výlety do okolí. V hotelu je k dispozici několik konferenčních prostor pro pořádání firemních akcí.
Hotel Dlouhé Stráně
Hotel Dlouhé Stráně
Hotel se nachází v Jeseníkách v obci Kouty nad Desnou. Poskytuje výborné podmínky pro aktivní odpočinek i relaxaci. Svým hostům nabízí také řadu prostorných sálů, které lze využít pro pořádání firemních akcí.
Hotel Dvořák
Hotel Dvořák
Hotel se nachází v prostorách bývalého pivovaru a nabízí ubytování v srdci Tábora ve vkusně rekonstruovaných prostorách. Hotel nabízí konferenční sály, které disponují moderním technickým vybavením. Všechny prostory mají denní světlo.
Hotel Energetic
Hotel Energetic
Hotel leží v malebném městě Rožnově pod Radhoštěm, v samotném centru Valašska. Wellness hotel Energetic nabízí hostům klidné prostředí pro relaxaci. V hotelu se nachází několik konferenčních salonků pro pořádání firemních akcí, školení a meetingů.
Hotel Flora
Hotel Flora
Hotel Flora je moderní desítipatrový hotel umístěný v klidné části města Olomouce, v těsném sousedství městských parků, ve kterých se konají květinové výstavy Flora Olomouc. Svým klientům nabízí služby na vysoké profesionální úrovni. Hostům je k dispozici několik salonků a konferenčních sálů. Pro svou příjemnou atmosféru a vstřícný personál bývá často navštěvován mnoha významnými hosty.
Hotel Fontána Přelouč
Hotel Fontána Přelouč
Hotel Fontána nabízí zároveň luxus a klidné zázemí, které je kombinováno s bohatými možnostmi sportovního či kulturního vyžití. Hotel disponuje ubytovací kapacitou pro 100 osob a několika konferenčními sály i menšími salonky.
Hotel Frankův Dvůr
Hotel Frankův Dvůr
Hotel Frankův Dvůr je jako stvořený pro relaxační, sportovní nebo pracovní pobyty. Nachází se uprostřed malebné krajiny jižních Čech, obklopen lesy a rybníky. V kongresovém křídle je k dispozici velký kongresový sál a dva menší salonky.
Hotel Fusion Prague
Hotel Fusion Prague
Designově unikátní hotel v centru Prahy, který je propojením uvolněné atmosféry a umění, vytvořené mladými českými umělci ve všech prostorách. Hotel nabízí ubytování v netradičně řešených prostorech. Neméně zajímavá jsou místa pro organizaci firemních akcí. V hotelu je také první otáčející se bar v Evropě.
Hotel Galant Mikulov
Hotel Galant Mikulov
Hotel nabízí kombinaci komfortního ubytování v centru Mikulova, kvalitní gastronomie a kongresových služeb. Hotel poskytuje konferenční prostory až pro 240 osob a řadí se tak mezi největší kongresové centrum na jižní Moravě.
Hotel Gold
Hotel Gold
Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra Českého Krumlova. Svým hostům nabízí komfortní ubytování a relax ve wellness centrum. Hotel disponuje také řadou konferenčních prostor, které jsou vhodné pro pořádání firemních akcí.
Hotel Grand
Hotel Grand
Hotel se nachází v samém centru města Hradce Králové. Pro hosty je připraveno luxusní ubytování. Hotel disponuje konferenčním centrem. Všechny sály a salonky jsou vybaveny potřebnou technikou.
Hotel Grund Resort
Hotel Grund Resort
Hotel Grund Resort GOLF&SKI se nachází v Mladých Bukách v Krkonoších. Hotel nabízí ubytování v luxusních pokojích a apartmánech. Hosté mohou relaxovat v designovém wellness centru. Pro firemní akce, školení a meetingy je připraven konferenční sál a několik menších salonků.
Hotel Gustav Mahler
Hotel Gustav Mahler
Hotel Gustav Mahler se nachází v areálu bývalého dominikánského kláštera v centru Jihlavy. Hotel nabízí unikátní konferenční prostory, které zdobí barokní fresky. Hostům je dále k dispozici restaurace, wellness centrum a příjemné posezení v zahradě či parku.
Hotel Happy Star Hnanice
Hotel Happy Star Hnanice
Hotel se nachází v Hnanicích, 8 kilometrů od Znojma. Svým hostům nabízí ubytování v útulných a moderně zařízených pokojích. K dispozici jsou salonky, které lze využít pro firemní akce. Pro chvíle odpočinku slouží hostům relaxační centrum, které je součástí hotelu.
Hotel Holiday Inn Brno
Hotel Holiday Inn Brno
Brněnský hotel Holiday Inn je jedním z více než 3700 článků celosvětové hotelové sítě společnosti InterContinental Hotels Group. První a jediný 5*hotel v Brně se nachází v těsné blízkosti BVV a sjezdu dálnice D1 směr Praha. Poskytuje vysoký standard ubytování a je ideálním místem pro pořádání kongresů všech typů - od malých konferencí až po velké mezinárodní kongresy.
Hotel Horal Špindlerův Mlýn
Hotel Horal Špindlerův Mlýn
Hotel Horal se nachází na úpatí Kozích hřbetů v části Špindlerova Mlýna zvané Svatý Petr a leží v nadmořské výšce 900 m n.m. Hotel je vhodný jak pro relaxační a sportovní pobyty, tak pro konferenční turistiku. Je vzdálen cca 1,5 km od centra města.
Hotel Horizont
Hotel Horizont
Hotel se nachází v Krkonoších, v centru malebného horského střediska Pec pod Sněžkou, na úpatí Sněžky, nejvyšší hory České republiky. Vedle ubytování v moderně vybavených pokojích nabízí hotel také plné zázemí pro pořádání firemních akcí, kongresů, konferencí, školení nebo seminářů.
Hotel Imperial Karlovy Vary
Hotel Imperial Karlovy Vary
Hotel Imperial nabízí svým hostům vysoký standard ubytovacích, lázeňských a dalších služeb. Nově zrekonstruované prostory hotelu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Koncertní sál, kinosál a několik menších salonků lze využít pro pořádání různých společenských akcí.
Hotel Jana
Hotel Jana
Hotel se nachází v areálu tenisového klubu, v zeleni na okraji města Přerova. Je ideální pro firemní akce, teambuilding, konference a wellness pobyty.
Hotel Kopanice
Hotel Kopanice
Hotel & Wellness Kopanice na Moravě nabízí ubytování v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Malebná příroda vybízí k výletům a relaxaci. Místo je ideální také pro pořádání firemních akcí, školení a nejrůznějších meetingů. Hotel disponuje několika plně vybavenými konferenčními prostory.
Hotel Kotyza
Hotel Kotyza
Moderní, čtyřhvězdičkový hotel Kotyza, na Českomoravské Vysočině, nabízí kongresové prostory pro společenská setkání, večírky, předváděcí akce či posezení s přáteli. Nachází se v dolní části historického Horního náměstí města Humpolce. Snadno dostupný hotel u dálnice D1 se pyšní také překrásnou okolní přírodou.
Hotel Lev Lovosice
Hotel Lev Lovosice
Čtyřhvězdičkový hotel Lev v Lovosicích se po rozsáhlé rekonstrukci stal moderním hotelovým komplexem. K dispozici má až 73 lůžek, 2 hotelové restaurace a konferenční sál s moderním audiovizuálním vybavením a dva menší salonky.
Hotel Liberec
Hotel Liberec
Hotel nabízí komfortní a dostupné ubytování v centru města. Hotel Liberec prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí ubytovací části. K dispozici je také nově rekonstruované zázemí pro firemní setkání s kompletním technickým vybavením a servisem.
Hotel Mánes
Hotel Mánes
Hotel se nachází ve městě Svratka v prostředí Českomoravské Vysočiny. Nabízí klidné prostředí pro rodinnou dovolenou, ale i pro firemní akce. Hotel disponuje konferenčním centrem s řadou variabilních sálů a salonků.
Hotel Moods
Hotel Moods
Butikový hotel se nachází v centru Prahy. Je zajímavý tím, že se specializuje exkluzivně na technologie firmy Apple. Nabízí tak svým hotelovým hostům využití bohaté nabídky hudby a videí ze své knihovny. Pro pořádání firemních akcí jsou k dispozici konferenční prostory.
Hotel Moskva
Hotel Moskva
Hotel Moskva ve Zlíně nabízí sedm konferenčních prostor, které dokážou celkově pojmout až 550 osob. Navíc k nim náleží další výstavní a obslužné plochy. Hotelové pokoje poskytují hostům jedinečný výhled na město.
Hotel Nástup
Hotel Nástup
Hotel Nástup leží v Krušných horách na úpatí hory Klínovec. Nabízí ubytování v pokojích různé kategorie, sportovní zázemí a konferenční prostory. Přímo u hotelu se nachází lyžařský areál.
Hotel NH Olomouc Congress
Hotel NH Olomouc Congress
Hotel se nachází jen 10 minut chůze od historického centra města a vyznačuje se moderní a stylovou atmosférou, což z něj činí jedinečnou stavbu v rámci České republiky. Hostům nabízí ubytování v 137 pokojích. Hotel navíc disponuje velkým počtem konferenčních místností a je propojen se sportovním centrem. Představuje tak dokonalé místo pro jakýkoliv druh jednání nebo pro sportovní či incentivní akce.
Hotel Omnia Janské Lázně
Hotel Omnia Janské Lázně
Hotel nabízí ubytování v komfortních a moderních pokojích. Hotel je oblíbený také pro své konferenční prostor, které jsou vybavené potřebnou technikou. Dokonalý servis podtrhuje špičkový catering z hotelové restaurace. Hotel se nachází poblíž kabinkové lanovky na Černou horu.
Hotel Ostrov
Hotel Ostrov
Hotel se nachází v obci Ostrov u Tisé v srdci Českého Švýcarska nedaleko Ústí nad Labem. Nabízí příjemné ubytování a je ideálním místem pro firemní akce, semináře a nejrůznější školení. Pro relaxaci je hostům k dispozici wellness centrum.
Hotel Panorama
Hotel Panorama
Hotel Panorama je nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází na Praze 4. Svým hostům nabízí moderní ubytování a řadu variabilních konferenčních prostor.
Hotel Panorama Rychnov
Hotel Panorama Rychnov
Wellness Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou je čtyřhvězdičkový wellness hotel, který nabízí komfortní ubytování, výbornou kuchyni a nadstandardní konferenční služby. Hotel je ideálním místem pro relaxaci či konání firemních akcí, rodinných oslav, svateb a rautů.
Hotel Pivovar Purkmistr
Hotel Pivovar Purkmistr
Hotel je součástí nově vybudovaného komplexu pivovarský dvůr Plzeň, který se nachází v klidném prostředí památkové rezervace "Selské návsi“. Nabízí dostatečné ubytovací kapacity i různorodé salonky pro pořádání firemních akcí.
Hotel Podhrad
Hotel Podhrad
Stylový romantický wellness hotel, který se nachází v Hluboké nad Vltavou. Nabízí luxusní ubytování, příjemné wellness centrum a několik salonků pro pořádání firemních akcí, školení, seminářů a meetingů.
Hotel Port
Hotel Port
Hotel Port nabízí komfortní ubytování s výhledem na Máchovo jezero. Hostům je k dispozici restaurace a terasa. Hotel disponuje několika konferenčními prostory, které jsou vybaveny potřebnou technikou.
Hotel Prestige Znojmo
Hotel Prestige Znojmo
Hotel Prestige nabízí příjemné ubytování ve Znojmě. Pro své hosty má k dispozici čtyři komfortní a stylově vybavené salonky s kapacitou 20 – 130 osob. Všechny prostory disponují moderním technickým vybavením.
Hotel Pyramida
Hotel Pyramida
Hotel nabízí ubytování ve více než tři sta třiceti pokojích. Ke konferenčním účelům slouží několik sálů i menších salonků. K dispozici je také kinosál pro téměř čtyři sta diváků. Pro chvíle odpočinku je pro hosty připraveno moderní wellness centrum.
Hotel Relax
Hotel se nachází na břehu Lipenské přehrady. Nabízí komfortní ubytování, výbornou kuchyni a konferenční sál pro pořádání firemních akcí.
Hotel Rustikal
Hotel Rustikal
Hotel Rustikal je originálně zrekonstruovaný selský statek, který se nachází v městečku Horní Cerekev, uprostřed krásné přírody na rozhraní krajů Vysočina a Jižní Čechy. Hotel je oblíbený pro svoji neopakovatelnou atmosféru. Pro hosty je k dispozici restaurace, salonky a letní terasy. Prostory jsou vhodné pro společenské akce všeho druhu, ať už obchodní jednání, promoce, svatební hostiny, oslavy, výstavy, firemní prezentace, semináře apod.
Hotel Růže
Hotel Růže
Hotel Růže v Českém Krumlově je jeden z nejkouzelnějších butikových hotelů v České republice. Je situován v bývalé jezuitské koleji ze 16. století v unikátním historickém centru města. V hotelu se nachází konferenční centrum s kapacitou 200 osob a 3 jednací salónky. Wellness centrum hotelu nabízí jedinečnou atmosféru a procedury.
Hotel Savannah Znojmo
Hotel Savannah Znojmo
Hotel Savannah deluxe se nachází v těsné blízkosti středověkého města Znojma. Jedná se o nově vybudovaný mezinárodní hotel poskytující řadu výjimečných služeb. Hotel Savannah nabízí nejen komfortní ubytování, ale také nejmodernější vysokokapacitní kongresové centrum, restauraci & bar, wellness, fitness a spa centrum.
Hotel Ski
Hotel Ski
Hotel se nachází v Novém Městě na Moravě. Nabízí komfortní ubytování, příjemné wellness centrum a konferenční sály i menší salonky.
Hotel Sklář
Hotel Sklář
Čtyřhvězdičkový hotel Sklář, který se nachází v Harrachově, nabízí k ubytování celkem 355 lůžek. Vytváří tak ideální podmínky nejen pro klidnou dovolenou, relaxaci, ale i pro firemní akce. K dispozici je také kongresový sál a několik menších salonků.
Hotel Slunce
Hotel Slunce
Hotel Slunce nabízí pohodlné ubytování v centru Havlíčkova Brodu. Hotel disponuje třemi salónky, konferenčním sálem a nekuřáckou restaurací. Hosté mohou navštívit také stylovou Švejkovu restauraci.
Hotel Sport Zruč
Hotel Sport Zruč
Hotel se nachází na okraji obce Zruč – Senec v klidné zalesněné oblasti nedaleko města Plzeň. Hostům nabízí komfortní ubytování. Hotel je součástí rozsáhlého sportovního areálu. K dispozici je také konferenční sál vybavený potřebnou technikou.
Hotel Tereziánský dvůr
Hotel Tereziánský dvůr
Hotel Tereziánský dvůr Hradec Králové je jedním z nejmodernějších čtyřhvězdičkových hotelů v České republice. Jedná se o designový konferenční hotel, který sídlí v centru města. Služby hotelu ocení nejenom náročná kongresová klientela, ale i turisté a rodiny s dětmi.
Hotel Thermal
Hotel Thermal
Moderní čtyřhvězdičkový hotel, který je umístěn v samém srdci Karlových Varů. Leží na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny. Hotel disponuje rozsáhlými konferenčními prostory a samozřejmě nádherným wellness centrem.
Hotel Tři věžičky
Hotel Tři věžičky
Tříhvězdičkový hotel obklopený zelení se nachází 500 m od dálnice D1, mezi městy Jihlava a Havlíčkův Brod. Jedná se o netradiční komplex tří budov – restaurace se salonkem, hotelové části a samostatné budovy bowlingu s kongresovými prostory.
Hotel U královny Elišky
Hotel U královny Elišky
Hotel se nachází v klidné historické části na Malém náměstí. Tento rodinný hotel nabízí restauraci, kavárnu, letní terasu, vinárnu s barem a tanečním parketem, konferenční prostory a wellness centrum. Je tak ideálním místem nejen pro odpočinek, ale i pro firemní školení a konference.
Hotel Větruše
Hotel Větruše
Hotel a restaurace Větruše se nachází v Ústí nad Labem. Hotel nabízí luxusní ubytování, stravování ve výtečné restaurace a relaxaci ve wellness centru. Pro firemní klientelu je k dispozici konferenční sál a několik menších salonků. Všechny prostory jsou vybaveny potřebnou technikou.
Hotel Vista
Hotel Vista
Wellness hotel Vista je součástí nově modernizovaného relax & sport resortu Dolní Morava (740-1140 m) ležícího v překrásném horském údolí pod vrcholem Králického Sněžníku (1424 m). Nabízí příjemné a luxusní ubytování přímo v centru celého resortu. Hotel nabízí řadu konferenčních prostor pro pořádání firemních akcí.
Hotel Vitality
Hotel Vitality
Hotel Vitality je místem pro aktivní relaxaci v podhůří Těšínských Beskyd nedaleko Třince. Hotel nabízí pohodlné pokoje, zážitkovou gastronomii a luxusní a moderní wellness centrum. K dispozici je také řada konferenčních sálů i menších salonků.
Hotel Vivaldi
Hotel Vivaldi
Rodinný hotel, nacházející se cca 1 km od Jihlavy. Vznikl rekonstrukcí a dostavbou bývalé barokní fary. Hostům nabízí celkem sedm konferenčních prostor s celkovou kapacitou až 245 míst.
Hotel Wellness Gondola
Hotel Wellness Gondola
Wellness Hotel Gondola se nachází nedaleko historického centra města Plzně. Svým hostům nabízí ubytování v luxusních pokojích. Perfektní relax poskytuje nově vybudované wellness centrum. Hotel disponuje i řadou konferenčních prostor, které jsou vhodné pro pořádání firemních akcí.
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Designový čtyřhvězdičkový hotel se nachází v samém centru Prahy. Nabízí ubytování v jedinečně navržených a poklidných pokojích. Pro pořádání firemních akcí je k dispozici několik konferenčních prostor. Perfektní kulinářský zážitek nabízí restaurace Noodles, která se nachází přímo v hotelu.
Hotel Zlatý Lev Žatec
Hotel Zlatý Lev Žatec
Luxusní hotel Zlatý Lev je situován v centru královského města Žatec. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, nově otevřené Wellness & Spa centrum a kongresové prostory včetně menších salonků.
Chateau Herálec
Chateau Herálec
Luxusní prostředí a pohodlí velkolepého sídla. To je Chateau Herálec. Ve svých prostorách nabízí hostům jedinečné zážitky, komfortní ubytování a řadu zajímavých konferenčních prostor. Nachází se na Vysočině poblíž Havlíčkova Brodu.
Chateau Mcely
Chateau Mcely
Chateau Mcely je pětihvězdičkový zámecký hotel, první a jediný svého druhu v České republice. Kvalitou služeb a krásou interiérů se stal pojmem pro ty nejnáročnější klienty. Zámek nabízí širokou škálu využití, jako jsou lázeňské pobyty, romantické víkendy, významné rodinné oslavy a výročí, svatby, konference, či samotné obědy, večeře nebo letní pikniky.
Klub Lávka Skochovice
Klub Lávka Skochovice
Rekreační areál Klub Lávka Skochovice se nachází v malebném údolí u přehradního jezera ve Vraném nad Vltavou, 5 km jižně od Prahy. Rozloha celého areálu činí 25 000 m². V komplexu je k dispozici je tenisový kurt, přírodní víceúčelové hřiště, volejbalové hřiště, patovací green, sportovní trampolíny, stolní tenis. Dále je možno v areálu koupání v přehradním jezeře, vyjížďky na lodičkách, jachting a windsurfing či odpolední aerobic.
Kongres Hotel Jezerka
Kongres Hotel Jezerka
Kongres hotel Jezerka se nachází v CHKO Železné hory u Sečské přehrady. Hotelová kapacita činí 230 lůžek. Součástí hotelu jsou také restaurace, vinárny, kongresový sál a několik salonků. Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřním i venkovním bazénem a moderním spa a wellness centrem.
Legner Hotel Zvánovice
Legner Hotel Zvánovice
Rezort se nachází pouhých 25 kilometrů od Prahy a nabízí relax v krásné krajině uprostřed lesů. K dispozici jsou příjemně zařízené pokoje, restaurace s výbornou kuchyní a profesionální konferenční prostory. Součástí hotelu jsou také Lesní lázně, které zaručují nevšední zážitky.
Lesní hotel Zlín
Lesní hotel Zlín
Hotel se nachází v klidné lokalitě na okraji Zlína. Nabízí moderní a pohodlné ubytování nedaleko přírody. Pro pořádání firemních akcí jsou k dispozici dva salonky. Lze využít i prostory restaurace. Hotel nabízí možnost relaxace v moderním wellness centru.
Miura Hotel
Miura Hotel
Tento designový hotel se nachází v srdci Beskyd v obci Čeladná. Svým hostům nabízí ojedinělý zážitek v podobě ubytování v unikátních apartmánech či návštěvě luxusního spa centra. Součástí hotelu je také konferenční centrum s nevšedními prostory pro pořádání firemních akcí.
NH Prague Hotel
NH Prague Hotel
Hotel se nachází na Praze 5 a nabízí svým hostům luxusní čtyřhvězdičkové zázemí. Hotel disponuje prostornými moderními pokoji a restaurací s výbornou kuchyní. Součástí hotelu je také konferenční centrum s řadou sálů i menších salonků pro pořádání firemních akcí.
Noem Arch Design Hotel
Noem Arch Design Hotel
Tento hotel v Brně symbolizuje loď zakotvenou v přístavu a nabízí širokou škálu služeb. Kromě komfortního ubytování také víceúčelové kongresové prostory, které jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou a klimatizací.
Park Inn Ostrava
Park Inn Ostrava
Moderní hotel se nachází v blízkosti historických památek města. Svým hostům nabízí více než 550 lůžek a 6 konferenčních prostor.
Park Inn Praha
Park Inn Praha
Hotel se nachází v historické budově ve stylu Art Deco v těsné blízkosti centra Prahy. Hotel nabízí ubytování v luxusních pokojích. Relaxovat a načerpat energii mohou hosté v moderním wellness centru. Hotel disponuje také několika konferenčními salonky, které jsou vhodné pro pořádání firemních akcí.
Parkhotel Hluboká nad Vltavou
Parkhotel Hluboká nad Vltavou
Hotel se nachází v klidném prostředí na okraji města a poskytuje kompletní servis služeb. Parkhotel je vhodný pro pořádání firemních, incentivních a kongresových akcí či oslav. Nabízí moderní ubytování a relaxační centrum.
Parkhotel Morris Nový Bor
Parkhotel Morris Nový Bor
Parkhotel Morris je seminární hotel se širokou nabídkou poskytovaných služeb, určený pro business klienty, jednotlivce i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra.
Parkhotel Richmond
Parkhotel Richmond
Parkhotel Richmond se nachází v klidné části Karlových Varů, na břehu řeky Teplé a je obklopen stylovým anglickým parkem. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, stylovou restauraci, letní terasu a slavnostní společenský sál.
PRIMAVERA Hotel & Congress centre
PRIMAVERA Hotel & Congress centre
Jedná se o moderní, nově vybudovaný 4 hvězdičkový hotel umístěný v městské čtvrti Plzeň-Bručná, ne však daleko od centra města. Hotel nabízí kromě ubytování také kongresové centrum, které je vhodné pro pořádání konferencí, školení, recepcí, firemních prezentací a jiných akcí.
Relax-Park Modrá stodola
Relax-Park Modrá stodola
Modrá stodola se nachází v obci Horoměřice, nedaleko Prahy. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, wellness centrum a sportovní vyžití. Centrum disponuje také konferenčním sálem a menším salonkem pro pořádání firemních akcí.
Resort Darovanský dvůr
Resort Darovanský dvůr
Celý hotelový komplex je umístěn v centru golfového hřiště nad meandrem řeky Berounky a je v dispozicích starobylého poplužního dvora rozdělen do čtyř historických budov a nové hlavní budovy Kongres & Golf hotelu. Nabízí dostatečné ubytovací kapacity a řadu konferenčních prostor.
Resort Malevil
Resort Malevil
Malevil se nachází v překrásném údolí Lužických hor nad obcí Heřmanice u Jablonného v Podještědí. Resort je ideálním místem pro firemní akce a školení. K dispozici jsou místnosti s veškerým technickým zázemím.
Resort Sv. Kateřina
Resort Sv. Kateřina
Resort Svatá Kateřina disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji ve 3 objektech, Hotelu Svatá Kateřina, v hotelu Garnison a hotelu Gymnasion. Komplex nabízí kromě ubytování také řadu salonků a sálů pro firemní akce, konference apod.
Sheraton Bratislava Hotel
Sheraton Bratislava Hotel
Hotel se nachází v centru Bratislavy a nabízí svým hostům komfortní ubytování v prostorných pokojích i v luxusních apartmánech. Součástí hotelu je konferenční centrum, které je ideálním místem pro pořádání firemních akcí. V hotelu se nachází francouzská restaurace a moderní spa centrum.
SPA & Wellness Golf Hotel Hubertus
SPA & Wellness Golf Hotel Hubertus
Hotel Hubertus v Lázních Kynžvart nabízí, na úpatí Slavkovského lesa, ideální prostředí pro relaxační dovolenou i firemní akci. Hosté mají k dispozici kromě wellness centra také restauraci a několik konferenčních prostor.
Spa Hotel Felicitas
Spa Hotel Felicitas
Spa Hotel Felicitas se nachází v lázeňském městě Poděbrady. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, lázeňské procedury, wellness a konferenční prostory pro pořádání firemních akcí.
Spa Hotel Lanterna
Spa Hotel Lanterna
Spa Hotel Lanterna nabízí ubytování v moderních a nadstandardně vybavených pokojích. Hotel je vybaven luxusním spa a wellness centrem, které uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. Hotel je vhodný i pro pořádání firemních akcí. Disponuje několika konferenčními prostory a potřebnou technikou.
Spa Resort Sanssouci
Spa Resort Sanssouci
Spa Resort Sanssouci je nový lázeňský komplex. Vznikl na poklidném okraji lázeňské zóny Karlových Varů spojením 3 významných lázeňských zařízení: hotelů Švýcarský dvůr a Sanssouci a Villy Mercedes.Kromě špičkových lázeňských služeb disponuje tento komplex také konferenčním centrem s variabilními salonky a sály.
Top Hotel Praha
Top Hotel Praha
Top Hotel patří, díky své kapacitě, mezi největší kongresové a ubytovací hotely v Evropě. Je to ideální místo pro pořádání konferencí, společenských a sportovních akcí, prezentací a koncertů. Hotel disponuje také příjemným wellness centrem a restaurací s výbornou kuchyní.
Wellness Hotel Diana
Wellness Hotel Diana
Wellness Hotel Diana se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, vynikající kuchyni, wellness centrum a několik salonků pro pořádání konferencí.
Wellness Hotel Frymburk
Wellness Hotel Frymburk
Wellness Hotel Frymburk je největší hotelový wellness komplex v České republice. Rozkládá se na břehu Lipenské přehrady. Hotel nabízí vysoký standard kvality ubytovaní, gastronomických služeb, wellness a spa služeb. Dále disponuje moderně vybaveným kongresovým centrem.
Zámecký hotel Sychrov
Zámecký hotel Sychrov
Chloubou Zámeckého hotelu Sychrov jsou originálně řešené interiéry hotelových pokojů, představující přírodní prvky Českého ráje – kámen, dřevo, voda a zeleň. K dispozici jsou čtyři kongresové sály o různých velikostech. Pro relaxaci je k hostům připraveno moderní wellness centrum.
Zámecký statek Býkov
Zámecký statek Býkov
Romantický hotel se nachází uprostřed lesů nedaleko města Plzeň. Hotel nabízí příjemné ubytování a stylovou restauraci. Statek je vhodný také pro pořádání nejrůznějších firemních akcí. Nabízí hned několik druhů salonků a dalších netradičních prostor.
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.