Naše know-how

Moderátoři

Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
Evu Čerešňákovou nabízím především jako moderátorku. Moderuje nejen česky, ale i anglicky, německy, španělsky nebo italsky. Její profesionálně dokonalé vystoupení je vhodné nejen na firemní večírky, ale i na veškeré společenské události, módní přehlídky, plesy, festivaly i gala večery. Je schopná moderovat i tiskové konference. Její jazyková vybavenost a společenská úroveň zaručuje, že dodá jakékoliv z výše uvedených událostí patřičný lesk.
Iva Pazderková
Iva Pazderková
Vystudovala osmileté gymnázium v Brně. Už v té době, kromě toho, že se věnovala modelingu, získávala první divadelní zkušenosti. V roce 2003 absolvovala brněnskou JAMU, v době studia hostovala v Národním divadle Brno. Počínaje sezónou 2003/2004 začala hrát v pražském Divadle Na Fidlovačce, kde dodnes působí na obou jeho scénách v celé řadě inscenací. Populární je její postava "tupé blondýny", která vznikla roku 2004 pro stand up comedy show televizního kanálu HBO "Na stojáka".
Jan Rosák
Jan Rosák
Jan Rosák se narodil 24. srpna 1947 v Ivanovicích na Hané. Stal se vynikajícím moderátorem, českým rozhlasovým a televizním hlasatelem, scenáristou, příležitostným hercem. Je považován za špičku českého moderátorského řemesla.
Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
Jolana Voldánová je populární moderátorka zpravodajství České televize. Vystudovala pardubické gymnázium. Chtěla se věnovat herectví, ale neuspěla u zkoušek na DAMU. Od prosince 1989 pracovala v Československém rozhlase, od února 1993 pracovala v České televizi.
Leoš Mareš
Leoš Mareš
Leoš Mareš (* 27. dubna 1976, Beroun) je český moderátor a zpěvák, který dlouhodobě uvádí ranní show v rádiu Evropa 2. Moderoval také zábavnou show Talentmania, pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar, třetí řadu Česko hledá Superstar, soutěž Big Brother, hitparádu Eso, X Factor či slavnostní vyhlášení ankety Český slavík. Nejvíce stoupla jeho sláva poté, co moderoval reality show Big Brother, kterou většinu moderoval v kožichu.
Libor Bouček
Libor Bouček
Český moderátor, dabér a příležitostný herec. Je znám uváděním televizních přímých přenosů a také moderuje v Rádiu Evropa 2.
Lukáš Hejlík
Lukáš Hejlík
Český divadelní a filmový herec. Má angažmá v divadle v Brně a hraje v několika televizních seriálech.
Marek Eben
Marek Eben
Marek Eben je český herec, moderátor a zpěvák. Zpívá ve skupině Bratři Ebenové a je považován za jednoho z nejlepších českých moderátorů. Velmi populární jsou i jeho rozhovory s osobnostmi Na plovárně, které byly zpracovány i v knižní podobě.
Petr Vágner
Petr Vágner
Český herec a moderátor. Hraje v divadle, televizních seriálech a věnuje se dabingu. Moderuje také v rádiu.
Petr Vondráček
Petr Vondráček
Petr Vondráček je herec, moderátor a hudebník. Vystupuje především s kapelou Lokomotiva.
Tereza Kostková
Tereza Kostková
Vystudovala pedagogickou školu a vyšší odbornou hereckou školu. Hrála v divadle v Chebu. Nyní je v angažmá Divadla pod Palmovkou. Působila společně s Markem Ebenem coby moderátorka taneční show České televize StarDance. Kromě toho vystupuje také televizních seriálech.
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.