Studio pro virtuální a online eventy

Novinka! Spojili jsme se se Spojka Events a postavili krásné moderní studio v Karlíně. Nabízíme zajištění vašich virtuálních a online eventů od jednoduchého online přenosu, semináře až po virtuální konferenci nebo kongres. Ať už hledáte pouze studio, nebo poptáváte kompletní servis od vytvoření konceptu, obsahu po kompletní produkci, nabízíme to nejlepší, co aktuálně v Praze je.

  • plně vybavené AV studio
  • zaoblená LED stěna s možností klíčování na greenscreen
  • komplexní AV řešení včetně spolupráce na obsahu, režie a dramaturgie
  • velkorysé zázemí
  • možnost odděleného prostoru pro řečníky
  • možnost občerstvení přímo na místě od vynikající restaurace Spojka

Moderní eventové prostory v samém srdci Karlína (Pernerova 697/35, Praha 8) disponují kapacitou až 300 osob. Spojku Events najdete poblíž stanice metra Křižíkova. Sídlí v budově Praga Studios, která vznikla na místě bývalých opraven Pragovka v rámci plánu obnovy celého areálu někdejších závodů ČKD s názvem Nový Karlín.

K dispozici jsou celkem 3 sály, které se dají pomocí mobilních pojízdných stěn snadno spojit podle potřeby. Každý sál má svůj vlastní vstup přímo z přízemí budovy a je vybaven moderní audiovizuální technikou (projektory, plátna, ozvučení, mikrofony, mixážní pult, stropní osvětlení, které je možné na přání klienta nastavit do požadované barvy). Sál č. 3 má navíc přímý výstup do komunitní zahrádky.

+420 284 019 180 info@eventarena.cz
Jsme hrdým členem Wow ČEA
Nejsnadněji se do
klientova srdce
dostanete na kvalitním
eventu.
Kateřina Horynová
Kateřina Horynová ředitelka
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.