Naše know-how

Umělci

Aneta Langerová
Aneta Langerová
Česká zpěvačka, vítězka první řady Česko hledá Superstar. V roce 2005 a 2006 zvítězila v soutěži Český slavík.
Čechomor
Čechomor
Hudební skupina, která hraje české, moravské, slezské a slovenské lidové písně.
Die Happy
Die Happy
Německá skupina z Ulmu založena roku 1993 Češkou Martou Jandovou a ulmským rodákem Thorstenem Mewesem. Patří mezi nejtalentovanější německé rockové skupiny. Na svém kontě mají přes 1000 koncertů a 12 alb.
Divokej Bill
Divokej Bill
Česká hudební skupina, která hraje pop rock. Koncertuje po celém Česku a uskutečnila také turné s několika dalšími skupinami jako je Čechomor či Tři sestry.
Ewa Farna
Ewa Farna
Česká zpěvačka polské národnosti, která zpívá pop a rock, a to jak v češtině, tak polštině. Za svou kariéru získala řadu českých a polských ocenění.
Gabriela Demeterová
Gabriela Demeterová
Česká houslová virtuoska a violistka. Jedna z mála houslových virtuózů, kteří ovládají hru na oba hudební nástroje. Je držitelkou titulu „Žena roku 2006“.
Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková
Česká zpěvačka, účastnice soutěže Česko Slovenská Superstar. Vydala debutové album a vystupuje v muzikálech.
Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
Populární česká zpěvačka a herečka.
Helena Zeťová
Helena Zeťová
Česká zpěvačka, která působila v dívčí kapele Black Milk. Poté se vydala na sólovou dráhu a doposud vydala několik desek.
Chinaski
Chinaski
Česká pop rocková skupina. V letech 2005 a 2007 vyhrála cenu Anděl.
Jakub Prachař
Jakub Prachař
Český herec, hudebník a moderátor. Je členem a spoluzakladatelem kapely Nightwork. Byl jedním z hlavních moderátorů talentových soutěží Československo má talent.
Lucie Bílá
Lucie Bílá
Jedna z nejúspěšnějších českých zpěvaček. Pravidelně vítězí v anketě Zlatý Slavík.
Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
Český komik, herec, autor a textař. Patří mezi přední české představitele stand-up comedy.
Mandrage
Mandrage
Plzeňská pop rocková kapela.
Maxim Turbulenc
Maxim Turbulenc
Česká popová kapela, která za svou existenci vydala 11 CD a natočila 15 videoklipů. V anketě Zlatý slavík se skupina 4x umístila do první desítky.
Michal Nesvadba
Michal Nesvadba
Český herec (mim). Hraje ve filmech a účinkuje v televizních pořadech. Moderuje televizní pořady pro děti a napsal pro ně také několik knížek. Věnuje se také moderování.
Miro Žbirka
Miro Žbirka
Miroslav „Meky“ Žbirka je slovenský zpěvák a skladatel. Spoluzaložil skupinu Modus a v roce 1981 se vydal na sólovou dráhu. V roce 1982 se stal prvním slovenským Zlatým slavíkem.
Monika Absolonová
Monika Absolonová
Česká zpěvačka a herečka. Hrála a zpívala v řadě muzikálů a vydala několik hudebních CD. Věnuje se také moderování.
Olga Lounová
Olga Lounová
Česká zpěvačka, skladatelka a herečka. Hrála v několika seriálech, filmech, hostuje v divadlech a zpívala s několika kapelami.
Ondřej Brzobohatý
Ondřej Brzobohatý
Český herec, hudební skladatel a hudebník, který se stal známým moderováním prvního ročníku soutěže Česko hledá Superstar.
Ondřej Sokol
Ondřej Sokol
Český režisér, herec a překladatel. Hrál v několika divadlech, filmech a režíroval několik inscenací a televizních pořadů. Je známý také z televizního zábavního improvizačního pořadu Partička.
Petr Čtvrtníček
Petr Čtvrtníček
Český divadelní a filmový herec a spolutvůrce scénářů. Zabývá se reklamní režií a hraním v reklamách a hudebních klipech. Je známý jako jeden ze spolutvůrců televizního recesisticko-satirického pořadu Česká soda.
Richard Müller
Richard Müller
Slovenský zpěvák a hudebník, který zpívá slovensky i česky. Často si skládá ke svým písním texty i hudbu. Za svou kariéru prodal více než milion alb.
Tomáš Klus
Tomáš Klus
Český zpěvák a autor písní. Navazuje na domácí písničkářskou tradici a svou tvorbu a interpretaci neomezuje hudebními žánry. Pro jeho tvorbu je typický důraz na text a melodii, spolu s vlivy předchůdců a jeho vlastním výrazem. V návaznosti na naši písničkářskou tradici se ve svých textech nebrání komentování situace ve společnosti.
Vojta Dyk
Vojta Dyk
Český herec a hudebník. V současné době účinkuje v několika divadlech a byl členem kapely Nightwork. Zahrál si také v několika filmech a věnuje se moderování.
Xindl X
Xindl X
Xindl X, vlastním jménem Ondřej Ládek, je český písničkář a scénárista. Ve své hudbě kombinuje hiphopové frázování s folkem, jazzem a blues.
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.