Our know-how

Locations

AFI Palace Pardubice
AFI Palace Pardubice
Moderní multifunkční sál se nachází ve třetím podlaží obchodního domu AFI Palace na Masarykově náměstí v centru města. Svým vybavením a celkovou rozlohou téměř 2000 m² je ideálním místem nejen pro konání plesů, koncertů, žánrových hudebních večerů, banketů, rautů, módních přehlídek, firemních oslav, výstav, tanečních kurzů a dalších společenských událostí, ale také kongresů, konferencí, školení a seminářů. Svou variabilitou umožňuje i akce menšího typu jako jsou například oslavy narozenin či svatby.
Design Factory
Design Factory
Design Factory je unikátním a inspirativním místem Bratislavě, který nabízí netradiční prostory pro konání nejrůznějších akcí. Design Factory je vyhledávaným místem pro pořádání koncertů, výstav i firemních eventů.
Dostihové závodiště Velká Chuchle
Dostihové závodiště Velká Chuchle
Areál závodiště ve Velké Chuchli nabízí zajímavé prostory pro pořádání firemních a kulturních akcí. Součástí tribuny jsou salonky různých velikostí a restaurace, kde lze objednat občerstvení. Areál nabízí také velké parkoviště až pro 700 vozů.
Františkánský klášter
Františkánský klášter
Klášter se nachází u kostela Sv. Panny Marie Sněžné v Praze. Refektář Františkánského kláštera je reprezentativní prostor, vhodný pro pořádání společenských akcí či konferencí. Nachází se přímo za budovou hotelu Adria s přímým vstupem z Františkánské zahrady.
Hotel Nautilus Tábor
Hotel Nautilus Tábor
Boutique hotel Nautilus se nachází v centru jihočeského Tábora. Svým hostům nabízí luxusní ubytování a výtečnou kuchyni v noblesní hotelové restauraci. Firemním klientům nabízí menší konferenční prostory pro obchodní jednání či školení. Odpočinek a relax je zajištěn v nově vybudovaném wellness centru.
Hrad Bouzov
Hrad Bouzov
Bouzov je romantický hrad založený na přelomu 13. a 14. století. Pro své magické kouzlo je vyhledávaným objektem pro pořádání společenských akcí, koncertů, divadelních představení, výstav a svateb. Hrad nabízí k pronájmu velké množství rozmanitých interiérů - sálů, síní a nádvoří.
Hrad Houska
Hrad Houska
Hrad Houska je původně gotický hrad postavený koncem 13. století, který se nachází v malebné krajině Kokořínska. Vybrané prostory hradu lze pronajmout pro různé firemní, kulturní či soukromé akce.
Karlštejn Castle
Karlštejn Castle
High Gothic castle founded in 1348, which has a unique position among Czech castles. It was built by Czech King and Roman Emperor Charles IV as a place for safekeeping of the royal treasures, especially Charles's collection of holy relics and the coronation jewels of the Roman Empire. The first stay of Charles IV in the castle is documented in 1355 when he came to supervise the building works as well as the decoration of interiors, especially the castle chapels. The construction of the castle was finished in 1365 when the Chapel of the Holy Cross situated in the Great tower was consecrated.
Hrad Šternberk
Hrad Šternberk
Středověký hrad ze 13. století se nachází v městečku Šternberk nedaleko Olomouce. Nabízí zajímavé prostory pro pořádání firemních, kulturních a společenských akcí.
Kamenný sál – Rezidence Ostrovní
Kamenný sál – Rezidence Ostrovní
Kamenný sál je multifunkční klimatizovaný prostor, který pojme až 110 osob. Nachází se v podzemním prostoru Rezidence Ostrovní v blízkosti Národního divadla. Sál je pro svou jedinečnou atmosféru vhodným netradičním místem pro pořádání firemních akcí.
Konferenční centrum City
Konferenční centrum City
Centrum se nachází na Praze 4, přímo u stanice metra Pankrác a nákupního centra Arkády. Díky své variabilitě je vhodné pro pořádání kongresů, konferencí, školení, aukcí, výstav a různých společenských akcí.
Konferenční centrum U Hájků
Konferenční centrum U Hájků
Kongresové centrum se nachází v pasáži U Hájků. Prostor o velikosti pět set čtverečních metrů umožňuje místo rozčlenit až do pěti samostatných sálů s vlastním foyer s denním i bez denního světla. Kongresové prostory lze propojit i s veřejnou částí pasáže, čímž vznikne atraktivní plocha o velikosti tisíc metrů čtverečních pro pořádání oslav, večírků, koktejlů, vernisáží, party a jiných společenských akcí.
Kongresové centrum Aldis
Kongresové centrum Aldis
Kongresové, výstavní a společenské centrum ALDIS se nachází v klidném prostředí na levém břehu řeky Labe, nedaleko centra Hradce Králové. Toto příjemné prostředí je ideální pro konání kulturních, odborných a společenských akcí.
Kongresové centrum Zlín
Kongresové centrum Zlín
Kongresové centrum Zlín tvoří společný komplex s Univerzitním centrem a je umístěno v centru města. Moderní budovu navrhla známá architektka a zlínská rodačka Prof. Ing. arch. Eva Jiřičná. Centrum je určeno k pořádání kulturních, společenských a vzdělávacích akcí.
Občanská plovárna
Občanská plovárna
Unikátní areál v historickém centru Prahy, jehož jedinečnost spočívá v okouzlující poloze přímo na břehu řeky Vltavy, ale také v koncepci, uspořádání a využitelnosti. Kapacita areálu a možnosti jeho přizpůsobení činí z Občanské Plovárny ideální místo pro pořádání firemních eventů, konferencí či večírků.
Pevnost Fort Hary
Westernová pevnost se nachází Jižních Čechách v obci Jarotice. Patří mezi jediný skanzen lovců kožešin v Čechách. Pevnost nabízí celoročně pestrý program nejen pro děti. V létě se zde pořádají dětské tábory.
Pivovar Dalešice
Pivovar Dalešice
Legendární pivovar filmových Postřižin, pivovar Dalešice, se nachází nedaleko Třebíče. V jeho prostorách se nachází hotel, restaurace a muzeum. Pivovar nabízí zázemí pro konání nejrůznějších firemních, kulturních a soukromých akcí.
Refinery Gallery
Refinery Gallery
Refinery Gallery je multifunkční prostor v Bratislavě, který je dostatečně univerzální pro pořádání nejrůznějších akcí. Je oblíbeným místem pro konání festivalů, koncertů, konferencí, ale i různých prezentací či veletrhů pro širokou veřejnost. K dispozici jsou i venkovní prostory, stejně tak i terasa, která, zejména v nočních hodinách nabízí impozantní výhled na rafinérii Slovnaft.
Regionální centrum Olomouc
Regionální centrum Olomouc
Jedná se o multifunkční výškový objekt, který patří k nejvyšším stavbám na střední Moravě. Uvnitř budovy se nachází rozlehlé konferenční centrum, které nabízí široké spektrum sálů a salonků k pronájmu. V objektu se nachází také kavárna a restaurace.
Vinařství U Kapličky
Vinařství U Kapličky
Vinařství se nachází v obci Zaječí u města Břeclav. Svým návštěvníkům nabízí kvalitní přívlastková vína vypěstovaná na vlastních vinicích. Vinařství nabízí řadu degustačních programů, posezení restauraci, vinárně či vinném sklepě. K dispozici je ubytování a také několik konferenčních místností.
Zámek Čechtice
Zámek Čechtice
Zámek Čechtice je čtyřhvězdičkový all-inclusive seminar & relax hotel. Je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, ale i pro rodinnou dovolenou či odpočinkový víkend pro dva. Okolí hotelu nabízí pro sportovce řadu cyklostezek.
Zámek Loučeň
Zámek Loučeň
Zámek Loučeň je romantickou barokní památkou s původními interiéry. Obklopuje ho rozlehlý anglický park, který je obohacen o celoevropský unikát - soubor 11 labyrintů a bludišť. Zámecký hotel nabízí komfortní ubytování a několik konferenčních prostor pro pořádání firemních akcí, meetingů a školení.
Zámek Nový Světlov
Zámek Nový Světlov
Unikátní zámek se nachází v obci Bojkovice. Svým hostům nabízí ubytování ve stylových pokojích. Pro pořádání firemních akcí je k dispozici řada sálů i menších salonků. Zámek nabízí také divadelní sál, který pojme až 500 osob a je určen především k pořádání nejrůznějších kulturních akcí.
Zámek Šilheřovice
Zámek Šilheřovice
Zámek se nachází jen pár kilometrů od Ostravy. Nabízí zajímavé konferenční prostory pro pořádání firemních akcí. Ubytování je možné v nedalekém hotelu Golf Šilheřovice, který nabízí moderní a prostorné pokoje. Zámek se nachází v bezprostřední blízkosti osmnácti jamkového golfového hřiště.
This website uses cookies to give you the best experience.