Our know-how

Presenters

Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
Eve Čerešňáková offer mainly as a presenter. Hosted by not only Czech but also in English, German, Spanish or Italian. Its professionally perfect performance is not only suitable for corporate events, but also to all social events, fashion shows, balls, festivals and galas. It is also able to moderate the press conference. Her language skills and level of social guarantees to supply any of the above events due shine.
Iva Pazderková
Iva Pazderková
Vystudovala osmileté gymnázium v Brně. Už v té době, kromě toho, že se věnovala modelingu, získávala první divadelní zkušenosti. V roce 2003 absolvovala brněnskou JAMU, v době studia hostovala v Národním divadle Brno. Počínaje sezónou 2003/2004 začala hrát v pražském Divadle Na Fidlovačce, kde dodnes působí na obou jeho scénách v celé řadě inscenací. Populární je její postava "tupé blondýny", která vznikla roku 2004 pro stand up comedy show televizního kanálu HBO "Na stojáka".
Jan Rosák
Jan Rosák
Jan Rosák se narodil 24. srpna 1947 v Ivanovicích na Hané. Stal se vynikajícím moderátorem, českým rozhlasovým a televizním hlasatelem, scenáristou, příležitostným hercem. Je považován za špičku českého moderátorského řemesla.
Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
Jolana Voldánová je populární moderátorka zpravodajství České televize. Vystudovala pardubické gymnázium. Chtěla se věnovat herectví, ale neuspěla u zkoušek na DAMU. Od prosince 1989 pracovala v Československém rozhlase, od února 1993 pracovala v České televizi.
Leoš Mareš
Leoš Mareš
Leos Mares (* April 27, 1976, Beroun) is a Czech singer and presenter who provides long morning radio show in Europe 2. Also moderated Talentmania entertaining show, singing contest Czech Slovak SuperStar third row Czech Superstar, competition Big Brother, Ace charts, X Factor or ceremony poll Czech Nightingale. Most of his fame grew after he hosted the reality show Big Brother, which hosted most of the coat.
Libor Bouček
Libor Bouček
Český moderátor, dabér a příležitostný herec. Je znám uváděním televizních přímých přenosů a také moderuje v Rádiu Evropa 2.
Lukáš Hejlík
Lukáš Hejlík
Český divadelní a filmový herec. Má angažmá v divadle v Brně a hraje v několika televizních seriálech.
Marek Eben
Marek Eben
Marek Eben je český herec, moderátor a zpěvák. Zpívá ve skupině Bratři Ebenové a je považován za jednoho z nejlepších českých moderátorů. Velmi populární jsou i jeho rozhovory s osobnostmi Na plovárně, které byly zpracovány i v knižní podobě.
Petr Vágner
Petr Vágner
Český herec a moderátor. Hraje v divadle, televizních seriálech a věnuje se dabingu. Moderuje také v rádiu.
Petr Vondráček
Petr Vondráček
Petr Vondráček je herec, moderátor a hudebník. Vystupuje především s kapelou Lokomotiva.
Tereza Kostková
Tereza Kostková
Vystudovala pedagogickou školu a vyšší odbornou hereckou školu. Hrála v divadle v Chebu. Nyní je v angažmá Divadla pod Palmovkou. Působila společně s Markem Ebenem coby moderátorka taneční show České televize StarDance. Kromě toho vystupuje také televizních seriálech.
This website uses cookies to give you the best experience.