Наше ноу-хау

Локация

AFI Palace Pardubice
AFI Palace Pardubice
Moderní multifunkční sál se nachází ve třetím podlaží obchodního domu AFI Palace na Masarykově náměstí v centru města. Svým vybavením a celkovou rozlohou téměř 2000 m² je ideálním místem nejen pro konání plesů, koncertů, žánrových hudebních večerů, banketů, rautů, módních přehlídek, firemních oslav, výstav, tanečních kurzů a dalších společenských událostí, ale také kongresů, konferencí, školení a seminářů. Svou variabilitou umožňuje i akce menšího typu jako jsou například oslavy narozenin či svatby.
Design Factory
Design Factory
Design Factory je unikátním a inspirativním místem Bratislavě, který nabízí netradiční prostory pro konání nejrůznějších akcí. Design Factory je vyhledávaným místem pro pořádání koncertů, výstav i firemních eventů.
Dostihové závodiště Velká Chuchle
Dostihové závodiště Velká Chuchle
Areál závodiště ve Velké Chuchli nabízí zajímavé prostory pro pořádání firemních a kulturních akcí. Součástí tribuny jsou salonky různých velikostí a restaurace, kde lze objednat občerstvení. Areál nabízí také velké parkoviště až pro 700 vozů.
Františkánský klášter
Františkánský klášter
Klášter se nachází u kostela Sv. Panny Marie Sněžné v Praze. Refektář Františkánského kláštera je reprezentativní prostor, vhodný pro pořádání společenských akcí či konferencí. Nachází se přímo za budovou hotelu Adria s přímým vstupem z Františkánské zahrady.
Hotel Nautilus Tábor
Hotel Nautilus Tábor
Boutique hotel Nautilus se nachází v centru jihočeského Tábora. Svým hostům nabízí luxusní ubytování a výtečnou kuchyni v noblesní hotelové restauraci. Firemním klientům nabízí menší konferenční prostory pro obchodní jednání či školení. Odpočinek a relax je zajištěn v nově vybudovaném wellness centru.
Hrad Bouzov
Hrad Bouzov
Bouzov je romantický hrad založený na přelomu 13. a 14. století. Pro své magické kouzlo je vyhledávaným objektem pro pořádání společenských akcí, koncertů, divadelních představení, výstav a svateb. Hrad nabízí k pronájmu velké množství rozmanitých interiérů - sálů, síní a nádvoří.
Hrad Houska
Hrad Houska
Hrad Houska je původně gotický hrad postavený koncem 13. století, který se nachází v malebné krajině Kokořínska. Vybrané prostory hradu lze pronajmout pro různé firemní, kulturní či soukromé akce.
Hrad Karlštejn
Hrad Karlštejn
Hrad Karlštejn založený v roce 1348 zaujímá mezi českými hrady zcela výjimečné postavení. Byl vybudován českým králem a římským císařem Karlem IV. jako místo pro uložení královských pokladů, především sbírek svatých relikvií a říšských korunovačních klenotů. V roce 1355 již Karel IV. pobýval na hradě, dohlížel na jeho dostavbu a na výzdobu interiérů, především hradních kaplí. Stavebně byl hrad dokončen v roce 1365, kdy byla vysvěcena Kaple sv. Kříže ve Velké věži.
Hrad Šternberk
Hrad Šternberk
Středověký hrad ze 13. století se nachází v městečku Šternberk nedaleko Olomouce. Nabízí zajímavé prostory pro pořádání firemních, kulturních a společenských akcí.
Kamenný sál – Rezidence Ostrovní
Kamenný sál – Rezidence Ostrovní
Kamenný sál je multifunkční klimatizovaný prostor, který pojme až 110 osob. Nachází se v podzemním prostoru Rezidence Ostrovní v blízkosti Národního divadla. Sál je pro svou jedinečnou atmosféru vhodným netradičním místem pro pořádání firemních akcí.
Konferenční centrum City
Konferenční centrum City
Centrum se nachází na Praze 4, přímo u stanice metra Pankrác a nákupního centra Arkády. Díky své variabilitě je vhodné pro pořádání kongresů, konferencí, školení, aukcí, výstav a různých společenských akcí.
Konferenční centrum U Hájků
Konferenční centrum U Hájků
Kongresové centrum se nachází v pasáži U Hájků. Prostor o velikosti pět set čtverečních metrů umožňuje místo rozčlenit až do pěti samostatných sálů s vlastním foyer s denním i bez denního světla. Kongresové prostory lze propojit i s veřejnou částí pasáže, čímž vznikne atraktivní plocha o velikosti tisíc metrů čtverečních pro pořádání oslav, večírků, koktejlů, vernisáží, party a jiných společenských akcí.
Kongresové centrum Aldis
Kongresové centrum Aldis
Kongresové, výstavní a společenské centrum ALDIS se nachází v klidném prostředí na levém břehu řeky Labe, nedaleko centra Hradce Králové. Toto příjemné prostředí je ideální pro konání kulturních, odborných a společenských akcí.
Kongresové centrum Zlín
Kongresové centrum Zlín
Kongresové centrum Zlín tvoří společný komplex s Univerzitním centrem a je umístěno v centru města. Moderní budovu navrhla známá architektka a zlínská rodačka Prof. Ing. arch. Eva Jiřičná. Centrum je určeno k pořádání kulturních, společenských a vzdělávacích akcí.
Občanská plovárna
Občanská plovárna
Unikátní areál v historickém centru Prahy, jehož jedinečnost spočívá v okouzlující poloze přímo na břehu řeky Vltavy, ale také v koncepci, uspořádání a využitelnosti. Kapacita areálu a možnosti jeho přizpůsobení činí z Občanské Plovárny ideální místo pro pořádání firemních eventů, konferencí či večírků.
Pevnost Fort Hary
Westernová pevnost se nachází Jižních Čechách v obci Jarotice. Patří mezi jediný skanzen lovců kožešin v Čechách. Pevnost nabízí celoročně pestrý program nejen pro děti. V létě se zde pořádají dětské tábory.
Pivovar Dalešice
Pivovar Dalešice
Legendární pivovar filmových Postřižin, pivovar Dalešice, se nachází nedaleko Třebíče. V jeho prostorách se nachází hotel, restaurace a muzeum. Pivovar nabízí zázemí pro konání nejrůznějších firemních, kulturních a soukromých akcí.
Refinery Gallery
Refinery Gallery
Refinery Gallery je multifunkční prostor v Bratislavě, který je dostatečně univerzální pro pořádání nejrůznějších akcí. Je oblíbeným místem pro konání festivalů, koncertů, konferencí, ale i různých prezentací či veletrhů pro širokou veřejnost. K dispozici jsou i venkovní prostory, stejně tak i terasa, která, zejména v nočních hodinách nabízí impozantní výhled na rafinérii Slovnaft.
Regionální centrum Olomouc
Regionální centrum Olomouc
Jedná se o multifunkční výškový objekt, který patří k nejvyšším stavbám na střední Moravě. Uvnitř budovy se nachází rozlehlé konferenční centrum, které nabízí široké spektrum sálů a salonků k pronájmu. V objektu se nachází také kavárna a restaurace.
Vinařství U Kapličky
Vinařství U Kapličky
Vinařství se nachází v obci Zaječí u města Břeclav. Svým návštěvníkům nabízí kvalitní přívlastková vína vypěstovaná na vlastních vinicích. Vinařství nabízí řadu degustačních programů, posezení restauraci, vinárně či vinném sklepě. K dispozici je ubytování a také několik konferenčních místností.
Zámek Čechtice
Zámek Čechtice
Zámek Čechtice je čtyřhvězdičkový all-inclusive seminar & relax hotel. Je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, ale i pro rodinnou dovolenou či odpočinkový víkend pro dva. Okolí hotelu nabízí pro sportovce řadu cyklostezek.
Zámek Loučeň
Zámek Loučeň
Zámek Loučeň je romantickou barokní památkou s původními interiéry. Obklopuje ho rozlehlý anglický park, který je obohacen o celoevropský unikát - soubor 11 labyrintů a bludišť. Zámecký hotel nabízí komfortní ubytování a několik konferenčních prostor pro pořádání firemních akcí, meetingů a školení.
Zámek Nový Světlov
Zámek Nový Světlov
Unikátní zámek se nachází v obci Bojkovice. Svým hostům nabízí ubytování ve stylových pokojích. Pro pořádání firemních akcí je k dispozici řada sálů i menších salonků. Zámek nabízí také divadelní sál, který pojme až 500 osob a je určen především k pořádání nejrůznějších kulturních akcí.
Zámek Šilheřovice
Zámek Šilheřovice
Zámek se nachází jen pár kilometrů od Ostravy. Nabízí zajímavé konferenční prostory pro pořádání firemních akcí. Ubytování je možné v nedalekém hotelu Golf Šilheřovice, který nabízí moderní a prostorné pokoje. Zámek se nachází v bezprostřední blízkosti osmnácti jamkového golfového hřiště.
This website uses cookies to give you the best experience.