Co umíme

Incentivní programy – zájezdy

Organizujeme incentivní zájezdy a výlety připravené klientům na míru. Akce zajišťujeme jako odměnu pro nejlepší zaměstnance a pracovníky, nebo jako podporu vztahů s VIP klienty či obchodními partnery. Tyto eventy realizujeme převážně v zahraničí a jsou spojené se zajímavým programem skloubeným s netradičními zážitky. Kromě zábavné složky připravujeme v rámci incetivy také školení, odborné kurzy nebo semináře. Akce mohou mít také podobu víkendového setkání managementu firmy, výjezdního zasedání nebo porady s koučinkem či motivačním programem.

 • Leaders club Leaders club Leaders club Leaders club

  Leaders club

  Slavnostní setkání pro VIP partnery společnosti. Víkend plný relaxace, nevšedních zážitků a netradičních aktivit. Akce sloužila jako odměna a poděkování za celoroční spolupráci. Setkání se konalo v Mikulově a zúčastnilo se ho 100 osob.
 • Top Secret Top Secret Top Secret Top Secret

  Top Secret

  Série regionálních setkání pro obchodní partnery společnosti. Event ve stylu „Top Secret“, kdy vyvrcholením večera byla módní přehlídka této značky. Seznámení hostů s obchodními výsledky firmy a představení novinek. Akce se konaly v Plzni, Ústí nad Labem a Dolní Moravě. Účastnilo se jich 150 osob.
 • Konference top 100 Konference top 100 Konference top 100 Konference top 100

  Konference top 100

  Incentivní zájezd na Sicílii pro VIP klienty společnosti. Představení nové vize pro následující období a technologické novinky. Součástí akce byl doprovodný program na nejvyšší úrovni. Zájezd byl koncipován pro 110 osob.
+420 284 019 180 info@eventarena.cz
Jsme hrdým členem Wow ČEA
„Incentivní programy slouží
jako odměna. Uspořádejte je
v zahraničí, zážitek
bude ještě silnější.“
Matěj Falta
Matěj Falta event executive
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.