Co umíme

Oslavy firemních výročí

Organizujeme slavnostní akce u příležitosti významných firemních výročí či otevření nových poboček. Realizujeme oslavy založení společnosti pro klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance. Zajišťujeme kompletní organizaci od vymyšlení konceptu akce, zvacího procesu, doprovodného programu, cateringu, techniky, hostesek až po jeho vyhodnocení.

 • Svět "Le Magnific" Svět "Le Magnific" Svět "Le Magnific" Svět "Le Magnific"

  Svět "Le Magnific"

  Společenská akce u příležitosti 15. výročí působení firmy v České republice. Cílem eventového zážitku bylo uchvátit pozvané hosty atmosférou jako z filmů Tima Burtona za použití hybostrojů z Expa 2010 v Shanghaji a vystoupení jak tradičních, tak pouličních umělců. Firemní akce se konala v Trojském zámku v Praze a zúčastnilo se jí 300 osob.
 • Dáváme vám křídla Dáváme vám křídla Dáváme vám křídla Dáváme vám křídla

  Dáváme vám křídla

  Slavnostní VIP firemní akce u příležitosti 15. výročí založení společnosti. Event se konal v exkluzivních prostorách Pražského hradu.
 • 20 let v plné síle 20 let v plné síle 20 let v plné síle 20 let v plné síle

  20 let v plné síle

  Slavnostní event u příležitosti 20. výročí působení společnosti na Českém trhu. Připomínka původních hodnot a holandských tradic. Eventová akce se konala v prostorách Sovových Mlýnů v Praze a byla koncipována pro 600 osob.
 • 20. výročí firmy 20. výročí firmy 20. výročí firmy 20. výročí firmy

  20. výročí firmy

  Slavnostní uspořádání VIP akce u příležitosti 20. výročí působení firmy na českém trhu. Event se konal v prostorách Pražského hradu a účastnilo se ho 300 osob.
 • Oslava 25. výročí firmy Oslava 25. výročí firmy Oslava 25. výročí firmy Oslava 25. výročí firmy

  Oslava 25. výročí firmy

  Společenská akce u příležisti oslavy 25. výročí působení firmy na českém trhu. Slavnostní event zasazen do netradičního prostředí čističky odpadních vod. Akce se účastnilo 200 VIP hostů.
 • V rytmu 20. let V rytmu 20. let V rytmu 20. let V rytmu 20. let

  V rytmu 20. let

  Tradiční narozeninová oslava pro zaměstnance společnosti. Tentokrát o to slavnostnější, neboť se jednalo o kulaté výročí - 20 let působení firmy na českém trhu. Party navštívilo 1 200 hostů.
+420 284 019 180 info@eventarena.cz
Jsme hrdým členem Wow ČEA
„Slavnostní otvíračky
umíme zorganizovat s
velkou
parádou.
Marie Cachová
Marie Cachová client service manager
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.