Co umíme

Roadshow a aktivační kampaně

Organizujeme akce na podporu prodeje a zvýšení povědomí o značce nebo novém produktu mezi širokou veřejností. Zajišťujeme aktivační kampaně nebo roadshow na míru. Připravujeme komplexní prezentaci na letních festivalech či veletrzích, a to včetně doprovodného programu nebo soutěží.

 • Summer roadshow Summer roadshow Summer roadshow Summer roadshow

  Summer roadshow

  Letní roadshow pro značku chipsů, která se konala v rámci vybraných festivalů v České republice a na Slovensku. Roadshow měla šest zastávek a navštívilo jí na 10 000 osob.
 • Prezentace potravin Prezentace potravin Prezentace potravin Prezentace potravin

  Prezentace potravin

  Kompletní zajištění prezentace potravin tuzemské značky. Logistika prostoru, stavba stánků, zajištění inventáře a promotérů. Realizace dárků a doprovodného programu pro děti. Akce se konala v Hrochově Týnci a na Hradě Špilberk. Zúčastnilo se jí 5 000 osob.
 • Letní roadshow Letní roadshow Letní roadshow Letní roadshow

  Letní roadshow

  Letní roadshow s deseti zastávkami po celé České republice. Zajištění doprovodného programu na stánku a soutěže pro děti i dospělé. Akci navštívilo na 5 000 osob.
 • Letní roadshow Letní roadshow Letní roadshow Letní roadshow

  Letní roadshow

  Kompletní organizační zajištění roadshow po celé České republice. Akce měla 10 zastávek a probíhala na jaře a v létě a navštívilo jí na 5 000 osob.
 • Crossover roadshow Crossover roadshow Crossover roadshow Crossover roadshow

  Crossover roadshow

  Letní roadshow pro automobilovou společnost. Představení nových vozů z řady Crossover v 8 městech po celé České republice. Akci navštívilo na 70 000 osob.
 • Kampaň Angry Birds Kampaň Angry Birds Kampaň Angry Birds Kampaň Angry Birds

  Kampaň Angry Birds

  Promo aktivity v rámci kampaně Angry Birds s cílem zvýšit povědomí o nových levných smart phonech. Promo se odehrávalo v rámci atraktivních letních festivalů a akcí v Hradci Králové, Praze, Lipně a Plzni. Roadshow navštívilo 3 500 osob.
 • Roadshow pro TV společnost Roadshow pro TV společnost Roadshow pro TV společnost Roadshow pro TV společnost

  Roadshow pro TV společnost

  Produkční zajištění doprovodného programu k letní roadshow společnosti. Víkendové akce v jednotlivých městech v Čechách a na Moravě. Roadshow navštívilo na 20 000 osob.
 • Emotion Day Emotion Day Emotion Day Emotion Day

  Emotion Day

  Jarní a letní roadshow s cílem představit současným i potenciálním zákazníkům modely aut této značky a podpořit jejich zájem o koupi. Akce se konaly ve 26 městech po celé České republice a navštívilo je na 10 000 osob.
+420 284 019 180 info@eventarena.cz
Jsme hrdým členem Wow ČEA
„Články v médiích
o našich úspěších
jsou naší
vizitkou.“
Tereza Řehůřková
Tereza Řehůřková event manager
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.