Co umíme

Slavnostní a VIP eventy

Organizujeme slavnostní a VIP eventy u nejrůznějších příležitostí. Připravujeme společenské akce, večírky, galavečery nebo slavnostní eventy pro korporátní klienty či obchodní partnery. Všechny eventy realizujeme klientům na míru od vymyšlení konceptu, přes zajištění programu, cateringu, techniky, až vyhodnocení celé akce.

 • Best of Realty Best of Realty Best of Realty Best of Realty

  Best of Realty

  Slavnostní event u příležitosti vyhlašování a předávání ocenění nejlepší z realit za účasti České televize. Akce se konala v prostorách ČNB – Plodinové burzy a zúčastnilo se jí na 240 hostů. Tuto významnou akci organizujeme každoročně již od roku 2008.
 • 20 let v plné síle 20 let v plné síle 20 let v plné síle 20 let v plné síle

  20 let v plné síle

  Slavnostní event u příležitosti 20. výročí působení společnosti na Českém trhu. Připomínka původních hodnot a holandských tradic. Eventová akce se konala v prostorách Sovových Mlýnů v Praze a byla koncipována pro 600 osob.
 • Setkání východu se západem Setkání východu se západem Setkání východu se západem Setkání východu se západem

  Setkání východu se západem

  VIP firemní večírek pro klienty spojený s unikátním koncertem americko-korejského virtuoza Ji-Yong Kima s doprovodem Českého národního symfonického orchestru pod vedením Paula Freemana. Společenský večírek se konal v Obecním domě a zúčastnilo se ho 250 osob.
 • Made in Nature Made in Nature Made in Nature Made in Nature

  Made in Nature

  Vánoční setkání pro VIP klienty v duchu Made in Nature, které bylo inspirováno generálním partnerstvím společnosti v pražské ZOO. Vánoční večírek se konal v prostorách Slovanského domu a zúčastnilo se ho 400 hostů.
 • Dáváme vám křídla Dáváme vám křídla Dáváme vám křídla Dáváme vám křídla

  Dáváme vám křídla

  Slavnostní VIP firemní akce u příležitosti 15. výročí založení společnosti. Event se konal v exkluzivních prostorách Pražského hradu.
 • Svět "Le Magnific" Svět "Le Magnific" Svět "Le Magnific" Svět "Le Magnific"

  Svět "Le Magnific"

  Společenská akce u příležitosti 15. výročí působení firmy v České republice. Cílem eventového zážitku bylo uchvátit pozvané hosty atmosférou jako z filmů Tima Burtona za použití hybostrojů z Expa 2010 v Shanghaji a vystoupení jak tradičních, tak pouličních umělců. Firemní akce se konala v Trojském zámku v Praze a zúčastnilo se jí 300 osob.
+420 284 019 180 info@eventarena.cz
Jsme hrdým členem Wow ČEA
Poděkujte svým
zaměstnancům
či obchodním partnerům
za celoroční spolupráci.
Václav Blumentrit
Václav Blumentrit event designer
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.