Co umíme

Speciální eventové projekty

Připravujeme také speciální a netradiční eventy, které se vymykají klasickým „škatulkám“ a nespadají do žádné šablony. Zorganizujeme na klíč jakoukoli akci dle klientova přání. Realizujeme závody aut, odhalení památníku, originální a netypické společenské akce, tématické večírky, speciální indoorové nebo outdoorové eventy, netradiční oslavy a další projekty na míru.

 • Večer v japonském stylu Večer v japonském stylu Večer v japonském stylu Večer v japonském stylu

  Večer v japonském stylu

  Společenské setkání pro obchodní partnery u příležitosti poděkování za jejich dosavadní spolupráci. Akce se konala v restauraci Aureole a zúčastnilo se jí 100 osob.
 • Speciální FB aplikace Speciální FB aplikace Speciální FB aplikace Speciální FB aplikace

  Speciální FB aplikace

  Zajištění speciální akce kdy se pomocí FB aplikace soutěžilo o lístky na zápas UEFA Super Cup mezi Bayernem a Chelsea. „Hráči“ prostřednictvím svých pc stříleli na reálného brankáře, který stál v brance v ateliéru a chytal vykopnuté míče.
 • Kick off vs. Nismo Kick off vs. Nismo Kick off vs. Nismo Kick off vs. Nismo

  Kick off vs. Nismo

  Soutěž automobilové společnosti o to, zda je rychlejší vykopnutý míč fotbalistou nebo sportovní vůz. Natočení speciálního promo videa. Soutěž u příležitosti sponzorství firmy Ligy mistrů UEFA. Natáčelo se na letišti v Letňanech.
 • Odhalení památníku Odhalení památníku Odhalení památníku Odhalení památníku

  Odhalení památníku

  Slavnostní odhalení památníku obětem výstavby areálu továrny v Litvínově. Akce se zúčastnilo 100 osob.
 • Fleet day Fleet day Fleet day Fleet day

  Fleet day

  Kompletní příprava a organizace společenské akce pro obchodní partnery společnosti jako poděkování za jejich celoroční práci. Netradiční air show program a závody luxusních značek aut na letišti v Příbrami. Akce se zúčastnilo 150 osob.
 • Společně na jedné lodi Společně na jedné lodi Společně na jedné lodi Společně na jedné lodi

  Společně na jedné lodi

  Akce při sloučení dvou společností v jeden celek. Cílem byla integrace týmů a podpoření myšlenky „všichni jsme si rovni“. Akce nesla podtitul „Společně na jedné lodi“. Event se konal na pražském Žofíně a zúčastnilo se jej 250 osob.
 • Sommerfest Sommerfest Sommerfest Sommerfest

  Sommerfest

  Prezentace společnosti jako hlavního partnera festivalu, který organizovala Německá komora průmyslu a obchodu. Akce se konala na německé ambasádě a navštívilo jí 900 osob.
 • Srdcová záležitost Srdcová záležitost Srdcová záležitost Srdcová záležitost

  Srdcová záležitost

  Tradiční narozeninová oslava pro zaměstnance společnosti. Koncept akce byl pojatý jako srdcová záležitost. Event se konal v Průmyslovém paláci a navštívilo jej 1 000 osob.
 • Imaginárium.cz Imaginárium.cz Imaginárium.cz Imaginárium.cz

  Imaginárium.cz

  Slavnostní party u příležitosti oslavy 17. narozenin společnosti. Cílem akce bylo přenést hosty do světa fantazie, pohody, barev a rozličných chutí a nevšedních zážitků. Party navštívilo 1 500 hostů.
+420 284 019 180 info@eventarena.cz
Jsme hrdým členem Wow ČEA
„Neotřelá řešení,
to je základ úspěchu
speciálních
projektů.“
Eva Semeráková
Eva Semeráková senior event manager
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.