Co umíme

Speciální eventové projekty

Připravujeme také speciální a netradiční eventy, které se vymykají klasickým „škatulkám“ a nespadají do žádné šablony. Zorganizujeme na klíč jakoukoli akci dle klientova přání. Realizujeme závody aut, odhalení památníku, originální a netypické společenské akce, tématické večírky, speciální indoorové nebo outdoorové eventy, netradiční oslavy a další projekty na míru.

 • Večer v japonském stylu Večer v japonském stylu Večer v japonském stylu Večer v japonském stylu

  Večer v japonském stylu

  Společenské setkání pro obchodní partnery u příležitosti poděkování za jejich dosavadní spolupráci. Akce se konala v restauraci Aureole a zúčastnilo se jí 100 osob.
 • Speciální FB aplikace Speciální FB aplikace Speciální FB aplikace Speciální FB aplikace

  Speciální FB aplikace

  Zajištění speciální akce kdy se pomocí FB aplikace soutěžilo o lístky na zápas UEFA Super Cup mezi Bayernem a Chelsea. „Hráči“ prostřednictvím svých pc stříleli na reálného brankáře, který stál v brance v ateliéru a chytal vykopnuté míče.
 • Kick off vs. Nismo Kick off vs. Nismo Kick off vs. Nismo Kick off vs. Nismo

  Kick off vs. Nismo

  Soutěž automobilové společnosti o to, zda je rychlejší vykopnutý míč fotbalistou nebo sportovní vůz. Natočení speciálního promo videa. Soutěž u příležitosti sponzorství firmy Ligy mistrů UEFA. Natáčelo se na letišti v Letňanech.
 • Odhalení památníku Odhalení památníku Odhalení památníku Odhalení památníku

  Odhalení památníku

  Slavnostní odhalení památníku obětem výstavby areálu továrny v Litvínově. Akce se zúčastnilo 100 osob.
 • Fleet day Fleet day Fleet day Fleet day

  Fleet day

  Kompletní příprava a organizace společenské akce pro obchodní partnery společnosti jako poděkování za jejich celoroční práci. Netradiční air show program a závody luxusních značek aut na letišti v Příbrami. Akce se zúčastnilo 150 osob.
 • Společně na jedné lodi Společně na jedné lodi Společně na jedné lodi Společně na jedné lodi

  Společně na jedné lodi

  Akce při sloučení dvou společností v jeden celek. Cílem byla integrace týmů a podpoření myšlenky „všichni jsme si rovni“. Akce nesla podtitul „Společně na jedné lodi“. Event se konal na pražském Žofíně a zúčastnilo se jej 250 osob.
 • Sommerfest Sommerfest Sommerfest Sommerfest

  Sommerfest

  Prezentace společnosti jako hlavního partnera festivalu, který organizovala Německá komora průmyslu a obchodu. Akce se konala na německé ambasádě a navštívilo jí 900 osob.
 • Srdcová záležitost Srdcová záležitost Srdcová záležitost Srdcová záležitost

  Srdcová záležitost

  Tradiční narozeninová oslava pro zaměstnance společnosti. Koncept akce byl pojatý jako srdcová záležitost. Event se konal v Průmyslovém paláci a navštívilo jej 1 000 osob.
 • Imaginárium.cz Imaginárium.cz Imaginárium.cz Imaginárium.cz

  Imaginárium.cz

  Slavnostní party u příležitosti oslavy 17. narozenin společnosti. Cílem akce bylo přenést hosty do světa fantazie, pohody, barev a rozličných chutí a nevšedních zážitků. Party navštívilo 1 500 hostů.