Co umíme

Vánoční večírky a novoroční párty

Realizujeme na míru vánoční a novoroční večírky pro zaměstnance či obchodní partnery. Zajišťujeme unikátní prostory, bohatý program, prvotřídní catering a připravujeme pro hosty nezapomenutelné zážitky. Oslavu konce či začátku nového roku pro organizujeme přímo na míru.

 • Buena Vista Club Buena Vista Club Buena Vista Club Buena Vista Club

  Buena Vista Club

  Kompletní zajištění vánočního večírku pro zaměstnance společnosti. Večer v duchu kubánských rytmů, slunné Havany a písečných pláží Varadera. Akce se konala v Občanské plovárně a zúčastnilo se jí 200 osob.
 • Vánoční setkání Vánoční setkání Vánoční setkání Vánoční setkání

  Vánoční setkání

  Kompletní zajištění organizace slavnostního večera pro klienty společnosti s cílem poděkovat jim za jejich přízeň. Exkluzivní event v prostorách pražského Žofína. Akce se zúčastnilo 1 000 hostů.
 • Čínský nový rok Čínský nový rok Čínský nový rok Čínský nový rok

  Čínský nový rok

  Kompletní příprava a organizace novoročního setkání společnosti s obchodními partnery. Večer se nesl v duchu oslavy nového čínského roku – dřevěné kozy. Akce se konala v klubu SaSaZu a zúčastnilo se jí 100 hostů.
 • Večer plný hvězd Večer plný hvězd Večer plný hvězd Večer plný hvězd

  Večer plný hvězd

  Předvánoční setkání zaměstnanců jako poděkování za celoroční spolupráci. Vánoční akce se uskutečnila ve Wannieck Gallery v Brně a zúčastnilo se jí 1 000 hostů.
 • Party u Gatsbyho Party u Gatsbyho Party u Gatsbyho Party u Gatsbyho

  Party u Gatsbyho

  Vánoční párty pro zaměstnance společnosti u příležitosti 20. výročí firmy. Párty se nesla v duchu konceptu Velký Gatsby. Akce se konala v P.M. Clubu a zúčastnilo se jí 500 hostů.
 • Půlnoc v Paříži Půlnoc v Paříži Půlnoc v Paříži Půlnoc v Paříži

  Půlnoc v Paříži

  Vánoční večírek pro zaměstnance společnosti. Poděkování zaměstnancům za jejich celoroční práci. Firemní večírek se konal v klubu Roxy a zúčastnilo se ho 500 osob.
+420 284 019 180 info@eventarena.cz
Jsme hrdým členem Wow ČEA
„Nejen kreativa,
ale i pečlivost
a preciznost jsou naší silnou stránkou.“
Eva Budková
Eva Budková senior event manager
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.