Co umíme

Teambuilding a firemní akce

Připravujeme a realizujeme firemní teambuildingy, školení, koučinky, semináře, sportovní akce, outdoorové i indoorové hry. Organizujeme programy zaměřené na rozvoj týmové spolupráce ve firmě, zvýšení loajality a motivace zaměstnanců. Akce připravujeme s cílem zajistit pro hosty maximální a netradiční zážitky. To vše v zajímavých lokalitách včetně ubytování a stravování.

 • Hry bez hranic Hry bez hranic Hry bez hranic Hry bez hranic

  Hry bez hranic

  Neformální setkání pro zaměstnance společnosti. Celá akce se nesla v duchu „Her bez hranic“. Tedy šlo o event plný zábavy, týmovosti a soutěží inspirovaných těmito originálními hrami. Akce se konala v hotelu Myslivna a zúčastnilo se jí 350 osob.
 • S nadhledem S nadhledem S nadhledem S nadhledem

  S nadhledem

  Organizace teambuildingu pro zaměstnance společnosti. Vytvoření loga firmy „z lidí“ snímaného z výsuvné plošiny. Teambuilding se konal v hotelu Atlantis a byla koncipována pro 130 osob.
 • Be yourself Be yourself Be yourself Be yourself

  Be yourself

  Návrh a kompletní realizace teambuildingu pro zaměstnance společnosti s podtitulem „Po stopách šampionátu aneb souboj pod heslem Be Yourself”. Akce se konala v Novém Městě na Moravě a byla koncipována pro 400 osob.
+420 284 019 180 info@eventarena.cz
Jsme hrdým členem Wow ČEA
„Stmelování a utužování
kolektivu probíhá
nejlépe při sportu
a mimo kancelář.“
Johanka Buďárková
Johanka Buďárková event manager
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.