#jdetoivirtualne - 2. díl - Vánoční večírky

#jdetoivirtualně - 1. díl - Obchodní konference

 

Virtuální eventy

Jedinečné řešení ve chvíli, kdy se nechcete nebo nemůžete setkat osobně. Dokážeme vám, že realizace virtuálních eventů není jen věcí technického řešení, ale také zásadních otázek jako koncept a zapojení účastníků. I z virtuálního eventu si totiž hosté mohou odnést zážitek!

Vytvoříme unikátní studio vč. grafiky na míru, navrhneme dostatečně atraktivní koncept, speakery, proces komunikace s účastníky, upravíme prezentace a připravíme možnosti zapojení diváků formou otázek a odpovědí, her, úkolů, workshopů a mnoha dalších prvků.

Virtuální event přináší řadu výhod – je možné jej realizovat prakticky kdykoli a odkudkoli, využijete paletu inovativních možností virtuálního světa, snížíte finanční náklady, minimalizujete uhlíkovou stopu, získáte řadu dat a snadno vyhodnotíte efektivitu.

Obsah pro každý typ eventu

Nejen konference! Díky kreativnímu přístupu umíme ve virtuálním prostředí připravit například také setkání se zaměstnanci, kick-off obchodních týmů, produktový launch, teambuilding, webinář, workshop, neformální setkání, nebo třeba kulturní event pro veřejnost.

Oslovit tak můžete zaměstnance, obchodní partnery, veřejnost a další segmenty.

Technické řešení

Naše virtuální studio umožňuje vytvořit prakticky jakékoli prostředí vč. 3D objektů a víceúrovňového pohybu, plně personalizovanou grafiku i zapojení již hotových videí a dalších materiálů. Speakeři a hosté vstupují přímo ze studia, nebo vzdáleně například pomocí Skypu. Řešení však pracuje prakticky se všemi komunikačními platformami, které vaše společnost využívá. Nemusíte se tak obávat integrace a složitých nastavení.

Odborná konzultace

Chápeme, že virtuální event je pro mnohé novinkou. Neváhejte se na nás obrátit – rádi vám poskytneme odbornou konzultaci v rámci které představíme možnosti, nastavíme klíčové otázky a pojmenujeme jednotlivé kroky. Je to snadné, nechte nám svůj kontakt a my se ozveme!

+420 284 019 180 info@eventarena.cz
Jsme hrdým členem Wow ČEA
Nejsnadněji se do
klientova srdce
dostanete na kvalitním
eventu.
Kateřina Horynová
Kateřina Horynová ředitelka