Virtuální eventy

Jedinečné řešení ve chvíli, kdy se nechcete nebo nemůžete setkat osobně. Dokážeme vám, že realizace virtuálních eventů není jen věcí technického řešení, ale také zásadních otázek jako koncept a zapojení účastníků. I z virtuálního eventu si totiž hosté mohou odnést zážitek!

Vytvoříme unikátní studio vč. grafiky na míru, navrhneme dostatečně atraktivní koncept, speakery, proces komunikace s účastníky, upravíme prezentace a připravíme možnosti zapojení diváků formou otázek a odpovědí, her, úkolů, workshopů a mnoha dalších prvků.

Virtuální event přináší řadu výhod – je možné jej realizovat prakticky kdykoli a odkudkoli, využijete paletu inovativních možností virtuálního světa, snížíte finanční náklady, minimalizujete uhlíkovou stopu, získáte řadu dat a snadno vyhodnotíte efektivitu.

Obsah pro každý typ eventu

Nejen konference! Díky kreativnímu přístupu umíme ve virtuálním prostředí připravit například také setkání se zaměstnanci, kick-off obchodních týmů, produktový launch, teambuilding, webinář, workshop, neformální setkání, nebo třeba kulturní event pro veřejnost.

Oslovit tak můžete zaměstnance, obchodní partnery, veřejnost a další segmenty.

Technické řešení

Naše virtuální studio umožňuje vytvořit prakticky jakékoli prostředí vč. 3D objektů a víceúrovňového pohybu, plně personalizovanou grafiku i zapojení již hotových videí a dalších materiálů. Speakeři a hosté vstupují přímo ze studia, nebo vzdáleně například pomocí Skypu. Řešení však pracuje prakticky se všemi komunikačními platformami, které vaše společnost využívá. Nemusíte se tak obávat integrace a složitých nastavení.

Odborná konzultace

Chápeme, že virtuální event je pro mnohé novinkou. Neváhejte se na nás obrátit – rádi vám poskytneme odbornou konzultaci v rámci které představíme možnosti, nastavíme klíčové otázky a pojmenujeme jednotlivé kroky. Je to snadné, nechte nám svůj kontakt a my se ozveme!

+420 284 019 180 info@eventarena.cz
Jsme hrdým členem Wow ČEA
Nejsnadněji se do
klientova srdce
dostanete na kvalitním
eventu.
Kateřina Horynová
Kateřina Horynová ředitelka
Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.